میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

تبلیغات کلیکی و نمایشیتبلیغ بنری

سفارش هاسفارش جدیدراهنما
نمایش سفارش ها براساس وضعیت :
نمایش سفارش ها براساس دسته بندی : مدیریت دسته ها
موردی برای نمایش یافت نشد.
نمایش سفارش ها براساس : متوقف
موردی برای نمایش یافت نشد.
اطلاعات سفارشپس از ثبت اطلاعات اولیه سفارش، امکان بارگذاری بنرهای دلخواه و یا طراحی آنلاین بنر از طریق کلید تنظیم ها و امکانات بیشتر در باکس مربوط به سفارش میسر خواهد بود.
تیتری برای معرفی سفارش وارد نمایید
آدرس سایت را همراه با http یا https وارد نمایید
دسته بندی سفارش ها، سبب دسترسی سریعتر و آسان تر به آنها می شود.
زمان نمایش تبلیغ
فیلتر نمایش
کنترل UTM
با فعال کردن این گزینه، در هنگام کلیک کاربر روی تبلیغ شما، متغییرهای زیر به صورت خودکار به انتهای آدرس سفارش اضافه می شود. این روند به شما کمک می کند تا در صورت استفاده از خدمات وب سایت های آمارگیر مانند Histates یا Google analytics، اطلاعات بیشتری از وضعیت کلیک های ورودی به دست آورده و بتوانید دید کامل تری نسبت به وضعیت بسته تبلیغاتی و تاثیرگذاری آن داشته باشید.
utm_source : آدرس وب سایتی که کاربر به واسطه مشاهده و کلیک روی تبلیغ شما در آن، وارد سایت شما شده است به این متغییر اضافه می شود.
utm_medium : این متغییر نوع تبلیغ را مشخص می کند و برای این بخش، مقدار banner به معنای تبلیغ بنری نمایش داده می شود. در صورتی که مدل های دیگری از تبلیغ مانند تبلیغ همسان یا پنجره ای را سفارش داده باشید، به کمک این مورد می توانید کلیک های دریافتی از هر سفارش را تفکیک نمایید.
utm_campaign : شماره سفارش شما در سایت میترا رنک به این متغییر نسبت داده می شود. به این ترتیب می توانید بررسی نمایید هر کلیک به واسطه کدام سفارش ایجاد شده است.
به عنوان مثال در صورتی که آدرس ثبت شده برای سفارش، دامنه https://domain.com باشد، با فعال کردن داده های UTM، آدرس سفارش در هنگام کلیک کاربر به صورت خودکار به ترکیب زیر تبدیل خواهد شد :
https://domain.com?utm_source=mitrarank.ir&utm_medium=banner&utm_campaign=6795
داده های استفاده شده در آدرس بالا نمایشی هستند.
تنظیمات مالی
مجموع تعداد کلیک برای این سفارش
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
سقف تعداد کلیک روزانه برای این سفارش
این عدد ارزش هر کلیک است
این عدد هزینه نهایی سفارش است
در صورت ثبت سفارش در این بخش، تبلیغ های بنری شما در مجموعه میترا رنک و صدها وب سایت همکار، به هزاران کاربر نمایش داده می شود. نمایش تبلیغ تا زمانی که به سقف کلیک درخواستی روزانه و یا کل برسد ادامه خواهد داشت. ارزش هر کلیک انجام شده توسط یک کاربر با آی پی ایرانی و غیرتکراری، برابر با 300 تومان خواهد بود. سیستم ضد تقلب مجموعه سبب می شود تا تنها مشتریان و مخاطبان واقعی شما نسبت به کلیک روی تبلیغ اقدام نمایند. از طریق این بخش می توانید تمامی سایزهای رایج و استاندارد بنر را بارگذاری و مدیریت نمایید. همچنین در صورت عدم داشتن بنرهای مناسب، می توانید از طریق سیستم طراحی بنر آنلاین، براحتی برای سفارش خود یک ست کامل بنر ( در 9 اندازه مختلف ) طراحی نمایید.
برترین وب سایت های نمایش دهنده امروز
چگونه در 5 قدم یک وب سایت موفق داشته باشیم ؟چگونه در 5 قدم یک وب سایت موفق داشته باشیم ؟