قوانین و رفع مسئولیت

قوانین عمومی استفاده از خدمات مجموعه
مسئولیت آشنایی با مفاهیم مرتبط با فعالیت و استفاده از خدمات و امکانات مجموعه مانند آی پی IP ، افزونه plugin ، مروگر browser ، فایرفاکس firefox ، مرجع بازدید referal ، تفاوت بازدید ( surf ) و بازدید کننده ( unic surf ) و...به عهده کاربر بوده و در صورتی که با این مفاهیم و یا مفاهیم کلی اینترنت، آشنا نیستید، لطفا پیش از ثبت نام، کمی درباره این مفاهیم بیشتر مطالعه نمایید.
در صورت اثبات تقلب و یا سو استفاده یک کاربر از خدمات مجموعه، حساب کاربری وی غیرفعال می شود و ارائه دلایلی مانند عدم آشنایی با مفاهیم مرتبط با فعالیت در مجموعه، قابل قبول نخواهند بود.
مولتی اکانت ( فعالیت و یا استفاده از خدمات مجموعه توسط چندین حساب کاربری با یک آی پی و یا خط اینترنت مشترک ) غیرمجاز بوده و در صورت اثبات مولتی اکانت توسط یک کاربر، تمامی حساب های کاربری وی غیرفعال خواهند شد.
تیم پشتیبانی مجموعه وب سایت های میترا، حق غیرفعال کردن موقت حساب های کاربری مشکوک به تقلب و سواستفاده را برای خود محفوظ می داند. در صورتی که یک حساب کاربری، مشکوک به تقلب باشد، بدون اطلاع قبلی، غیرفعال خواهد شد تا به شبهه ایجاد شده رسیدگی شود. در صورت پیگیری کاربر صاحب حساب و ارائه توضیحات منطقی و قابل قبول، حساب کاربری مجددا فعال می شود، در غیر این صورت حساب مذکور، برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
مصداق بررسی عملکرد کاربران، گزارش های ثبت شده در سایت است و ادعاهای شخصی اعتباری نخواهند داشت. گزارش ها از آی پی های کاربران، تعداد و زمان کلیک ها و بازدیدهای انجام شده توسط آنها، در سیستم ثبت می شود.
در صورت فحاشی، مزه پرانی، توهین و یا تهمت به تیم پشتیبانی در ایمیل ها، پیام ها و تماس های کاربران و مشتریان مجموعه، به پیام فرد خاطی پاسخ داده نشده و حساب کاربری وی از یک هفته تا سه ماه غیرفعال خواهد شد. لطفا در پیام های ارسالی، فقط مشکل تان را مطرح نمایید و از پرداختن به حواشی و استفاده از نام خدا و پیامبر خودداری کنید.
در صورت مشاهده حفره امنیتی در سایت و گزارش آن، مبلغ قابل توجهی به عنوان هدیه به حساب کاربر واریز می شود اما در صورت سو استفاده از این حفره به جهت کسب درآمد بیشتر و یا استفاده نامناسب از امکانات مجموعه، حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
تمامی حساب های کاربری که بیش از یک سال از آخرین ورود آنها به سایت گذشته باشد، حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس برای کاربران فعال، ایجاد شده است. همچنین در صورت عدم ورود کاربر به حساب کاربری به مدت بیش از یک ماه، روزانه مبلغ 100 ریال از موجودی حساب کاربر کسر می شود.
کاربران موظف هستند پیش از استفاده از یک بخش و یا فعالیت در آن، توضیحات و راهنمای ارائه شده در این بخش را کامل و با دقت مطالعه نمایند. اعتراض هایی که حاصل عدم آگاهی از راهنماهای ارائه شده در سایت باشند، قابل قبول نخواهند بود.
هر کاربر باید مشکلات مربوط به حساب کاربری خود را شخصا و توسط بخش پشتیبانی، پیگیری نماید. ارسال پیام های متفرقه و یا توسط حساب های دیگر، اعتباری نخواهند داشت و قابل استناد و پیگیری نخواهند بود.
مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز عبور و همچنین اطلاعات حساب کاربری بر عهده خود کاربران خواهد بود. مجموعه وب سایت های میترا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگهداشتن اطلاعات حساب کاربری برای کاربران پیش می آید، نخواهد داشت.
قوانین بخش طراحی وب سایت
در صورت ثبت سفارش وب سایت آماده در سایت میترا دیزاین، حداکثر تا 24 ساعت بعد از تاریخ ثبت شده در سایت (به عنوان تاریخ ثبت سفارش)، امکان لغو سفارش و برگشت مبلغ پرداخت شده میسر خواهد بود. در صورت گذر از این زمان، پیاده سازی سفارش آغاز شده و به هیچ عنوان امکان برگشت مبلغ پرداختی، میسر نیست.
قوانین بخش افزایش بازدید و بهبود رنک
وقتی از طرف یک حساب، به هر دلیل ( عمدی و یا غیرعمدی ) بازدیدهای غیرواقعی و یا تکراری ( به دلیل مولتی اکانت ) ارسال می شود، به دلیل جلوگیری از ادامه روند ارسال بازدیدهای بی ارزش، حساب موقتا غیرفعال می شود تا مشکل رفع شود.
تمامی سفارش های افزایش بازدید، ورودی گوگل و... که بیش از سه ماه از تاریخ ثبت و یا شارژ آنها گذشته و به تعداد درخواستی سفارش دهنده، بازدید / کلیک برای وب سایت وی ارسال شده باشد، از سایت حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس ایجاد شده است. به عنوان مثال اگر سفارش دهنده 1000 بازدید درخواست و این 1000 بازدید برای وب سایت وی ارسال شده باشد، بعد از سه ماه، گزارش مربوطه از سایت حذف می شود.
یک فرد در صورت داشتن دو یا چند خط اینترنت کاملا مجزا، می تواند چند حساب کاربری داشته و از طریق هر یک از خطوط اینترنت، درآمد کسب نماید اما در مجموع هر کاربر حداکثر 3 حساب کاربری از این روش می تواند ایجاد نموده و از طریق آنها درآمد کسب کند.
مشاهده شده برخی کاربران از Range IP برای ایجاد حساب های متعدد استفاده می کنند و ادعا می کنند حساب ها مجزا و روی کامپیوترهای متعدد هستند. لطفا توجه داشته باشید در بررسی آی پی های یک حساب، سه بخش اول آی پی بررسی می شود و در صورت تکراری نبودن سه بخش اول، مبلغ درخواستی تایید و به حساب کاربر واریز می شود. با توجه به اینکه عملکرد کاربران و آی پی ها توسط اپراتورهای انسانی بررسی می شود، امکان تفکیک بازدیدهای معتبر و توسط خطوط اینترنت از آی پی های غیر معتبر و ساختگی میسر بوده و این قانون مشکلی برای کاربران منصف و درستکار ایجاد نخواهد کرد. در صورت داشتن چند حساب کاربری روی خطوط اینترنت مختلف و مستقل، لطفا تمامی فعالیت های هر حساب را ( اعم از کلیک، بازدید، برداشت نقدی از حساب و یا حتی بررسی موجودی حساب ) از طریق همان خط اینترنت انجام دهید تا اختلالی در حساب های کاربری بوجود نیاید و حساب کاربری شما، مشکوک به مولتی اکانت نشود.
قوانین بخش تبلیغات کلیکی
در صورت مشاهده هر گونه تقلب مانند :
- استفاده از کدهای جاوا به جهت ایجاد کلیک های غیرواقعی
- تشویق دروغی مخاطب به کلیک روی بنرها در ازای پرداخت پول، جایزه و...
- انجام کلیک های متعدد توسط یک آی پی و یا استفاده از نرم افزارهای IP Changer
- انجام کلیک های متعدد روی بنرهای مختلف توسط یک آی پی ثابت
- و در مجموع هر گونه روش خارج از عرفی که سبب ایجاد کلیک های بی ارزش و اسپم شود
حساب کاربری غیرفعال شده و درآمد حاصل پرداخت نخواهد شد.
امکان همکاری در نمایش تبلیغات با وب سایت های زیر میسر نیست :
- وب سایت های غیر اخلاقی و حاوی عکس های پورن، خانوادگی و شخصی افراد
- وب سایت های خرید و فروش فیلترشکن، VPN و یا موارد مشابه
- وب سایت هایی که محتوایی در آن وجود نداشته باشد و عملا بلااستفاده باشند
- وب سایت هایی که با وعده های دروغی مانند پرداخت جایزه، پول و...کاربران را تشویق به کلیک روی بنرها کنند.
امکان نمایش بنرها و سفارش های تبلیغاتی زیر در شبکه تبلیغاتی میترا نت میسر نیست :
- بنرها و سفارش های تبلیغاتی حاوی تصاویر غیراخلاقی و نامناسب
- بنرها و سفارش های تبلیغاتی حاوی اطلاعات نادرست و توهین آمیز
- استفاده از تصاویر فوق العاده بی کیفیت و نامناسب در سفارش های تبلیغاتی
تمامی سفارش های تبلیغاتی که بیش از سه ماه از تاریخ ثبت و یا شارژ آنها گذشته و به تعداد درخواستی سفارش دهنده، کلیک برای وب سایت وی ارسال شده باشد، از سایت حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس ایجاد شده است. به عنوان مثال اگر سفارش دهنده 100 کلیک درخواست و این 100 کلیک برای وب سایت وی ارسال شده باشد، بعد از سه ماه، گزارش مربوطه از سایت حذف می شود.
قوانین بخش مجله
وقتی از طرف یک حساب، به هر دلیل ( عمدی و یا غیرعمدی ) بازدیدهای تکراری ( به دلیل مولتی اکانت ) ارسال شود، به دلیل جلوگیری از ادامه روند ارسال بازدیدهای بی ارزش از پست ها، حساب کاربری فرد موقتا غیرفعال می شود تا مشکل رفع شود.
زمانی که کاربر درخواست واریز می نماید، لیست پست های مشاهده شده توسط وی بررسی شده و در صورت عدم وجود پست تکراری، مبلغ به حساب او واریز می شود. بدیهی است در صورت وجود پست تکراری، درآمد حاصل از پست های تکراری حذف شده و مابقی به حساب او واریز می شود.
تیم پشتیبانی مجموعه وب سایت های میترا، حق رد و یا تایید پست های ارسالی توسط کاربران را برای خود محفوظ می داند و در صورت قرار گرفتن پست در دسته بندی های غیر مجاز، پست مذکور تایید نخواهد شد. همچنین به جهت بروز رسانی و بهینه سازی دیتابیس، تمامی پست های ارسالی ( اسپانسر یا مفید ) پس از یک سال از سایت حذف شده و پست های جدید جایگزین آنها خواهند شد.
پست ها و مطالب موجود در وب سایت مجله میترا، توسط کاربران ارسال می شود. تیم پشتیبانی تنها پست ها را از جهت ظاهر و عدم استفاده از کلمات نامناسب بررسی کرده و تایید می نماید. در صورت تمایل به استفاده از اطلاعات ارائه شده در یک پست، حتما از صحت اطلاعات اطمینان حاصل نماید. تیم پشتیبانی مسئولیتی در قبال این موارد نخواهد داشت.
قوانین بخش تبلیغ تعاملی
خدمات وب سایت دستیار میترا کاملا رایگان و برای استفاده شخصی، طراحی و پیاده سازی شده است. استفاده از این خدمات در جهت اهداف سیاسی و یا سازمانی ممنوع است.
مسئولیت محتوای قرار داده شده در حساب های کاربری، فایل ها و تصاویر بارگذاری شده، بر عهده صاحب و ثبت کننده حساب کاربری است. تیم پشیتبانی سایت برای حفظ سلامت سرویس، محتوای مورد شکایت بازدیدکنندگان و کاربران را بررسی می نماید و در صورت مشاهده تخلف، حساب کاربر متخلف بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود اما در مجموع مسئولیتی در قبال محتوای قرار داده شده در سایت توسط کاربران ندارد.
موراد زیر، استفاده نامناسب از سایت دستیار میترا محسوب شده و در صورت مشاهده، حساب کاربر غیرفعال و اطلاعات و فایل های موجود در آن، از سرور حذف می شود :
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با پورنوگرافی و برهنگی.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با ترویج خشونت، تنفر و یا بی احترامی به عقاید و سلایق دیگران.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با هک، دزدیدن اطلاعات حساب دیگران و یا نفوذ به حساب و کامپیوتر دیگران، به قصد تفریح، آزار و حتی به قصد تعلیم و یا آزمایش.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای خلاف قوانین کپی رایت یا عدم رعایت قوانین مربوط به حفظ حقوق صاحب اثر.
با توجه به اینکه تمامی خدمات این سامانه به صورت آنلاین و در لحظه ارائه می شود، به هیچ عنوان امکان برگشت وجه پرداختی پس از انجام خرید میسر نخواهد بود.