میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

دسترسی سریعورود / ثبت ناممیترا رنکگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

کسب درآمد حرفه ایاشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نحوه درجه بندی کلیک ها
کلیک ها با توجه به مواردی مختلفی مانند دفعات تکرار فرد کلیک کننده، ملیت، محل سکونت و ابزار کلیک کننده و... به 5 درجه تقسیم می شوند. هر درجه یک ضریب مخصوص به خود دارد که در ارزش هر کلیک ضرب شده و عایدی نهایی را تولید می کند.
درجه 1 : 1
درجه 2 : 0.8
درجه 3 : 0.6
درجه 4 : 0.4
درجه 5 : 0.2
مثال محاسبه ارزش یک کلیک
به عنوان مثال در صورتی که سیستم درجه بندی کلیک ها، کلیک انجام شده در وب سایت، وبلاگ، پیام رسان و یا شبکه اجتماعی شما را درجه 2 تشخیص دهد، عدد 0.8 در عایدی ضریب شده و درآمد نهایی شما از آن کلیک را مشخص می کند. در این مثال درآمد نهایی شما از کلیک، 40 تومان خواهد بود.
در این بخش طیف متنوعی از پست ها و تصاویر آماده برای به اشتراک گذاری در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی ارائه شده است و کاربر به راحتی می تواند با کپی کردن متن و تصویر و قرار دادن لینک اختصاصی خود برای آن، نسبت به کسب درآمد اقدام نماید. عایدی درآمد براساس دفعات مشاهده تبلیغ و ورود به سایت تبلیغ دهنده محاسبه می شود. همچنین کاربر مشاهده کننده می بایست از آی پی ایرانی و غیر تکراری باشد. ارزش هر کلیک در این بخش تا 50 تومان خواهد بود.
نحوه محاسبه ارزش کلیک ها
برای شروع کسب درآمد آماده اید ؟
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. برای فعال سازی روی کلید Allow کلیک نمایید.
80