میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

دسترسی سریعورود / ثبت ناممیترا رنکگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

امکانات بیشترتسکو باکس (Tscobux.net) اسکم شد

محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
با سلام 
دوستان عزیز به اطلاعتان می رسانم که سایت تسکو باکس از پرداخت امتناع کرده و کسانی را که در انجمن معترض شدن مسدود و به پیامهای پشتیبانی و تماسها پاسخگو نیستن و الان چندین روز از درخواست برداشت گذشته و هیچ پاسخی دریافت نشده 
به نظر بنده تا مادامی که از واریز وجوه اعضا خودداری کرده اند شما هم از فعالیت در سایت خودداری کنین چون چیزی به دست شما نخواهد رسید.
موید باشید 
tanhai_
ارسال شده در 09:43 1401/12/23
سلام درسته من  هم 600 هزار تومن سرمایه گذاری کردم پولم رو ندادن
mkh1351
09:05 1402/02/04
چند بار بهشون پیام دادم لطفا شماره مجوز فعالیت و ای نماد بدین پیگیری کنیم ... تیکتمو بستن 
اصلا سرمایه گذاری نکردم داخل سایت فقط از طریق کسب درآمد تبلیغ فعالیت می کردم
الان داخل سایت نکست باکس و پی باکس که هر دو متعلق به یه نفره و هر دو سایت هم دارای مجوز و ای نماد هست سرمایه گذاری کردم، زیر مجموعه اجاره ای هم خرید کردم ... هفتگی هم سود و درآمد زیرمجموعه و درآمد تبلیغات رو که نزدیک 300 ت میشه برداشت می کنم. خیلی هم خوب راهنمایی می کنن و گاهی هم که به قصد اذیت کردن پیام دادم هم باز پاسخگو بودن ... فعلا که راضیم ان شا الله که همیشه فعالیت کنن و قابل اعتماد باشن ....
21:51 1402/02/15
سلام هر سه تا سایت برای یک نفره وخطر دارد
www.gav
14:27 1402/02/20
ای بابا.‌.. نشد بیشتر از 100 هزارتومن  ازش چیزی در بیارم... 
ولی واقعا برام سواله... چرا یه نفر میاد 4 تا سایت درست میکنه و بابت کلیک کردن ، مجانی پول میده؟
piroche
01:08 1402/07/21
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما
65