میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

ویژه کاربران فعالسامانه 7030 با کد معرف modino

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
سلام دوست عزیزم. بی تعارف و صادقانه می خوام صحبت کنم. دم از درآمد میلیاردی و میلیونی هم نمی زنم. این سامانه و اپلیکیشن خدماتی هست. با دانلود از پلی گوگل یا بازار یا سیب و.. (پشتیبانی از هر سه نسخه آیفون، اندروید و ویندوز) و ثبت کد معرف، وارد حساب کسب درآمد به شکل کاملا رایگان می شوید. ما به ازای تمام تراکنش های افرادی که دعوت کردید یا خودتان انجام دادید 70% سود دریافت می کنید و این شامل شارژ و بسته اینترنت نیست بلکه  برای خرید بیمه، بلیط، حتی پرداخت قبض هم پورسانت همگی خواهید داشت!.
فرق این برنامه با امثال ایشارژ و.. در اینه که یک سطحی هست و تمامی سیستم های گوشی رو پشتیبانی می کنه و در مورد تمامی تراکنش ها سود میده حتی وقتی خواب هستید :)
مثل آپ و هفهشتادو .. نیست و شما اعتبار خود رو می تونید به صورت پول رایج دریافت کنید :)

دقت کنید بعد از ثبت نام www.7030.ir شناسه معرف modino را وارد و برای خود نیز شناسه تعریف کنید چراکه امکان کسب درآمد تنها و تنها برای کاربرانی امکان پذیر است که شناسه دعوت کننده خود را ثبت کرده و سپس با انجام 10 تراکنش موفق، از درآمد اختصاص یافته به کاربران فعال و حرفه ای برخوردار شوند.
30 درصد سهم خریدار بوده و 40 درصد به معرف یا دعوت کننده که شما باشید پرداخت می شود.
clickma...
ارسال شده در 02:32 1400/06/29
ویرایش شده در 21:37 1400/09/01
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟
28