استخراج آنلاین ارز

استخراج از سایتاستخراج با نرم افزارامکانات بیشتر

Warning: file_get_contents(https://webminepool.com/api/PK_yjXsSkcVz3nBgjyAeZl8q/create_user/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mitra/domains/mitrarank.ir/public_html/pages/crypto.php on line 307

Warning: file_get_contents(https://webminepool.com/api/PK_yjXsSkcVz3nBgjyAeZl8q/user_hashes/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mitra/domains/mitrarank.ir/public_html/pages/crypto.php on line 308
برای کسب درآمد از این بخش، تنها کافی است روی کلید شروع استخراج کلیک کرده و این صفحه را باز نگه دارید. در طول استخراج نیازی نیست در این تب بمانید و می توانید به فعالیت های دیگرتان در اینترنت مشغول شوید ( تنها باز بودن این صفحه در مرورگر کافی است ) همچنین هر زمان که تمایل داشتید می توانید با بستن این صفحه، استخراج را متوقف کنید. درآمد تسویه نشده حاصل از استخراج به صورت خودکار هر 5 دقیقه ( معادل 300 ثانیه ) یک بار بروز رسانی می شود.
اگر اولین بار است که اقدام به استخراج می کنید لطفا پیش از شروع، از طریق راهنمای زیر، اجازه استخراج را به سایت میترا رنک بدهید. همچنین در صورت استفاده از آنتی ویروس، با شروع استخراج، نیاز است در آنتی ویروس نیز اجازه استخراج را به سایت میترا رنک بدهید.
راهنمای مرورگر فایرفاکسراهنمای مرورگر کرومراهنمای مرورگر ادج
تنظمیات مرورگر فایرفاکس
مرورگر کروم در حال حاضر به تنظیمات خاصی نیاز ندارید و برای شروع کسب درآمد کافی است روی کلید "شروع استخراج" کلیک نمایید.
تنظمیات مرورگر ادج
استخراج تسویه نشده :
0.00000 تومان
استفاده از ابزارهایی با سخت افزار ضعیف، مانند موبایل و یا کامپیوترهای قدیمی به دلیل قدرت پردازشی پایین، سودآوری فوق العاده کمی داشته و برای کسب درآمد از این بخش توصیه نمی شود.
استخراج از طریق مرورگر قدرت محدودی دارد و بسیاری از کاربران ممکن است از درآمد پایین آن راضی نباشند. در صورتی که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید، می توانید نرم افزار زیر را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج نمایید. سپس در پوشه نرم افزار روی آیکون MR_Miner.exe کلیک نمایید تا نرم افزار اجرا شود. در صورتی که از آنتی ویروس استفاده می کنید باید اجازه باز شدن و فعالیت نرم افزار را به آن بدهید. پس از اجرای نرم افزار، در فیلد وسط آن، شماره کاربری تان را وارد نموده و روی کلید Start Mining کلیک نمایید.
با کلیک روی کلید Start Mining، عبارت Speed is calculating... نمایش داده می شود و پس از حدود 30 ثانیه، سرعت استخراج شما محاسبه و و عبارت Mining speed is نمایش داده می شود. این نرم افزار به صورت مستقیم به سایت میترا رنک متصل بوده و هر چند دقیقه یک بار با بارگذاری مجدد این صفحه، می توانید درآمد تسویه نشده خود را از استخراج مشاهده نمایید.
شماره کاربری شما :
دریافت نرم افزار استخراج برای ویندوز
استخراج تسویه نشده : 0.00000 تومان
تسویه درآمد
خطا در اجرا
خطا در اجرا
در صورتی که پس از اجرای نرم افزار، با پیام رو به رو مواجه شدید، لطفا روی کلید Continue کلیک نمایید تا پیام بسته شود.
خطا در اجرا
خطا در اجرا
در صورتی که پس از اجرای نرم افزار، با پیام رو به رو مواجه شدید، می بایست بسته microsoft .NET framework را نصب نمایید. برای نصب این بسته، لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید. با کلیک روی کلید زیر، وارد سایت مایکروسافت شده و پس از چند ثانیه، فایل نصب بسته به صورت خودکار دانلود می شود. پس از دانلود بسته، با کلیک روی آن، می توانید بسته را نصب نمایید.

دانلود بسته .NET
خطا در اجرا
خطا در اجرا
در صورتی که پس از اجرای نرم افزار، با پیام رو به رو مواجه شدید، می بایست بسته microsoft visual C++ framework را نصب نمایید. برای نصب این بسته، لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید. با کلیک روی کلید زیر، وارد سایت مایکروسافت شده و پس از چند ثانیه، فایل نصب بسته به صورت خودکار دانلود می شود. پس از دانلود بسته، با کلیک روی آن، می توانید بسته را نصب نمایید.

دانلود بسته 32 بیتیدانلود بسته 64 بیتی