میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

دسترسی سریعورود / ثبت ناممیترا رنکگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

دریافت نماد اعتماد و درگاه پرداخت


پس از راه اندازی وب سایت تان در سایت ساز رایگان DM3.ir برای وب سایت تان یک عنوان مناسب همراه با معرفی و حداقل 5 کالا با تصاویر و توضیح مناسب وارد نمایید. ترجیحا کالاها را در صفحه نخست قرار دهید تا وجهه سایت فعال به نظر برسد. پس از آماده سازی اولیه سایت، به سایت نماد اعتماد ملی به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://enamad.ir

پس از ورود به سایت نماد اعتماد ملی، روی کلید ثبت نام و دریافت ای نماد کلیک نمایید. در این صفحه می توانید علاوه بر مشاهده توضیح مربوط به راهنمای سامانه، لینک مربوط به شروع فرآیند ثبت نام را نیز مشاهده کنید. همچنین آموزش مربوط به نحوه استفاده از سامانه و ثبت وب سایت تان برای دریافت مجوز در این بخش ارائه شده است. اگر پس از ثبت نام در سامانه، با سوال و یا مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق شماره پشتیبانی سامانه نماد اعتماد، مورد را پیگیری نمایید.

در نظر داشته باشید برای دریافت درگاه پرداخت از طریق سامانه های پرداخت یاری مانند زرین پال یا زیبال، نماد اعتماد بی ستاره کافی خواهد بود.

پس از دریافت موفق نماد اعتماد، می توانید برای فعالسازی درگاه پرداخت اقدام نمایید. امکان دریافت درگاه پرداخت و اتصال به وب سایت تان از طریق هر یک از سایت های زیر میسر خواهد بود. روند ثبت نام و احراز هویت در سایت های زیر ساده بوده و پس از ثبت نام براحتی قابل انجام است. پس از ثبت وب سایت تان در هر یک از سایت های زیر، یک کلید API یا مرچنت به شما ارائه می شود. برای اتصال وب سایت تان به درگاه پرداخت، کافی است این کلید API یا مرچنت را از طریق بخش تنظیمات مالی فروشگاه در سایت DM3 ثبت نمایید تا وب سایت تان به صورت خودکار به درگاه پرداخت وصل شده و امکان انجام پرداخت اینترنتی برای مشتریان فعال شود.

» درگاه پرداخت رمز ارزی دیجی درگاه

» درگاه پرداخت یاری زرین پال
» درگاه پرداخت یاری آی دی پی
» درگاه پرداخت یاری زیبال
» درگاه پرداخت یاری وندار
» درگاه پرداخت یاری رایان پی
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما