افزایش فروش و مخاطب در سایت های ایرانی

برگشت به لیست
» افزایش بازدید کالا و یا ویدئو

از طریق این امکان می توانید تعداد بازدید کالا و یا ویدئوتان را افزایش دهید. همانطور که می دانید غالب فروشگاه و سایت های به اشتراک گذاری، براساس تعداد دفعات مشاهده یک صفحه، به آن اعتبار می دهند. به این ترتیب هر چقدر تعداد دفعات بازدید از صفحه کالا و یا ویدئوی شما بیشتر باشد در لیست جستجوهای داخلی سایت ها، در رتبه بالاتری نمایش داده شده و به کاربران بیشتری نمایش داده می شود.

» انجام وظیفه های کوچک

از طریق این امکان می توانید وظیفه ای برای کاربران مجموعه تعریف نمایید تا از آنها بخواهید تا نسبت به مشاهده یک صفحه در سایت های مختلف، لایک و ارسال کامنت با متن های پیشنهادی و یا دلخواه اقدام کنند. همچنین کاربران امکان دنبال کردن یک پیج و یا ارسال دایرکت برای آن ( به منظور افزایش اعتبار فعالیت پیج ) نیز میسر خواهد بود.

» تبلیغ همسان یــــا تبلیغ بنری

اگر به دنبال فروش یک سرویس و یا کالا هستید و نیاز دارید علاوه بر معرفی خود، مشتری و مخاطبان بیشتری جذب کنید، تبلیغ همسان با امکان اعمال محدودیت براساس ابزار کاربر، سیستم عامل و زمان نمایش و شمارش دقیق کلیک های واقعی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

» بازدید دستی

بازدید دستی این امکان را به شما می دهد تا برای یک پست، صفحه کالا و یا ویدئو، ویوو ایجاد نمایید. در این بخش، کاربران تمام مدت بازدید لینک قرار داده شده توسط شما را مشاهده می کنند و این روند سبب می شود تا در صورت تمایل بتوانید یک ویدئو و یا تصویر از کالا و یا محتوایی جذاب را در مقابل آنها قرار دهید تا نسبت به مشاهده مطالب بیشتر اقدام نمایند.

» ارسال پیام انبوه

پیام های انبوه در قالب پیام داخلی، ایمیل و یا پیامک برای کاربران فعال مجموعه میترا رنک ارسال می شوند. با توجه به اینکه غالب کاربران از طریق موبایل نسبت به مشاهده پیام اقدام می کنند، در صورت قرار دادن لینک صفحه کالا و یا محتوای دلخواه، با کلیک کاربر، اپ اختصاصی آن سایت ( مانند دیجی کالا، آپارات و... ) برای وی باز شده و مستقیما به صفحه مد نظر شما هدایت می شود.
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
عالی خوب بود بهتر از این نمیشد
پاسخ به نظر
alireza...
11:28 1400/07/29
6082
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت