روش های موثر در افزایش اعتبار پیج اینستاگرام

برگشت به لیست
» انجام وظیفه های کوچک

از طریق این امکان می توانید وظیفه ای برای کاربران مجموعه تعریف نمایید تا از آنها بخواهید تا نسبت به مشاهده یک پست در اینستاگرام، لایک و یا ارسال کامنت یا متن های پیشنهادی و یا دلخواه برای آن مطلب اقدام کنند. همچنین کاربران امکان دنبال کردن یک پیج و یا ارسال دایرکت برای آن ( به منظور افزایش اعتبار فعالیت پیج ) نیز میسر خواهد بود.

» تبلیغ همسان یــــا تبلیغ بنری

اگر در صفحه اینستاگرام تان، سرویس و یا کالایی را به فروش می رسانید و نیاز دارید علاوه بر معرفی صفحه و افزایش فالوئر، مشتری و مخاطبان بیشتری برای صفحه تان جذب کنید، تبلیغ همسان با امکان اعمال محدودیت براساس ابزار کاربر، سیستم عامل و زمان نمایش و شمارش دقیق کلیک های واقعی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

» بازدید دستی

بازدید دستی این امکان را به شما می دهد تا برای یک پست و یا تصویر خاص در صفحه اینستاگرام تان، ویوو ایجاد نمایید. در این بخش، کاربران تمام مدت بازدید لینک قرار داده شده توسط شما را مشاهده می کنند و این روند سبب می شود تا در صورت تمایل بتوانید یک ویدئو و یا تصویر از کالا و یا محتوایی جذاب را در مقابل آنها قرار دهید تا نسبت به مشاهده مطالب بیشتر و فالوو کردن صفحه اقدام نمایند.

» ارسال پیام انبوه

پیام های انبوه در قالب پیام داخلی، ایمیل و یا پیامک برای کاربران فعال مجموعه میترا رنک ارسال می شوند. با توجه به اینکه غالب کاربران از طریق موبایل نسبت به مشاهده پیام اقدام می کنند، در صورت قرار دادن لینک صفحه اینستاگرام، با کلیک کاربر، اپ اینستاگرام برای وی باز شده و مستقیما به صفحه اینستاگرام شما هدایت می شود. در این شرایط 6 پست آخر شما در صفحه اینستاگرام برای وی نمایش داده خواهد شد.
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
عالی و بود و جامع
پاسخ به نظر
realdav...
16:55 1400/07/01
6033
اینستاگرام یک برنامه بسیار خوبی در فضای مجازی است که تمام جهان از این اپلیکیشن استفاده میکنند اینستاگرام یک اپلیکیشن است که امروزه نیاز مردم شده. از برنامه ی اینستاگرام میتوان درآمد مرد درآمد بسیار بالا اما باید معروف باشید یا معروف کنید
پاسخ به نظر
mohamad...
13:39 1400/06/27
6026
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت