کسب درآمد از بازدید خودکار

برگشت به لیست
با کلیک روی کلید "شروع بازدید خودکار هوشمند" سایت به صورت خودکار یک صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و پس از 30 ثانیه یک صفحه بازدید خودکار چند پنجره ای را باز می کند. بازدید از طریق صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای آغاز شده و زمانی که بازدیدهای موجود در این صفحه به پایان رسید، به صورت خودکار بازدید خودکار چند پنجره ای فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

ترجیحا بهتر است هر دو صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای را همزمان باز نگه دارید. سایت به صورت خودکار بخش بازدید خودکار چند پنجره ای را معلق نگه می دارد و پس از اتمام بازدیدهای موجود در بخش بازدید تک پنجره ای، فرآیند بازدید چند پنجره ای را آغاز خواهد کرد و به این ترتیب می توانید از درآمد موجود در هر دو بخش به صورت کامل بهره مند شوید.

تفاوت فعالیت در بخش بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای، در تعداد وب سایت هایی است که به صورت همزمان بازدید می شوند. در بخش بازدید تک پنجره ای فقط یک وب سایت، در لحظه باز و مشاهده می شود اما در بخش بازدید خودکار چند پنجره ای، 2 تا 5 وب سایت به صورت همزمان باز می شوند و مجموع عایدی از انجام بازدید های همزمان تمامی وب سایت ها به حساب کاربر شارژ خواهد شد.

پیشنهاد می شود زمان هایی که به رایانه خود نیاز ندارید و یا هزینه اینترنت رایگان است مانند شب ها و یا صبح زود، این صفحه را فعال کنید. به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، هزینه و یا مزاحمتی برای فعالیت های روزانه شما ایجاد نخواهد شد.

لطفا فقط یک صفحه بازدید خودکار را فعال نگه دارید و از باز کردن چندین صفحه بازدید خودکار، خودداری کنید. وقتی چند صفحه بازدید خودکار را باز کنید، شما تصور می کنید که تمام صفحات، بازدید انجام می دهند اما سایت میترا رنک به صورت خودکار تنها بازدید های غیرتکراری را می شمارد. همچنین در صورتی که تیم پشتیبانی متوجه این موضوع ( باز نگه داشتن چندین صفحه بازدید خودکار به صورت همزمان ) شود، حساب کاربری شما را مسدود خواهد شد.

» شروع کسب درآمد از بازدید خودکار
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
خلاقانه و مفید ...حتما دتبال میکنم
پاسخ به نظر
mojisal...
20:59 1400/06/07
6008
خوب بود عالی
پاسخ به نظر
ahmadre...
12:21 1400/05/29
6005
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت