راه اندازی سامانه فروش آنلاین بیمه

برگشت به لیست
با توجه به گسترش شهرها ,افزایش مدرنیته و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از رفتارهای معرف کنندگان تغییر کرده است و باعث گسترش تجارت الکترونیک یا همان خرید اینترنتی شده است. تجارت الکترونیک روز به روز در نزد مردم محبوب تر از قبل می شود و به صورت یک رفتار عرف و عامیانه در می‌آید، به صورتی که امروزه مردم استفاده از عابر بانک را به پول نقد ترجیح می دهند و به همین روال خرید از فروشگاهها و سایت های اینترنتی و پرداخت الکترونیک نیز نزد مردم جا باز کرده و به شیوه سنتی ترجیح داده می شود، در هر صورت خواسته یا نا خواسته به دلیل گسترش و مدرن شدن شهرها همه مردم روی به این تجارت خواهند آورد و این اجتناب ناپذیر است.

در ایام کنونی، شیوع ویروس کرونا به گسترش استفاده از تجارت الکترونک و خرید از سایتهای اینترنتی سرعت بیشتری بخشیده تا جایی که تقریبا تمام کسب و کارهایی سنتی حتی نانوایی ها که بعید به نظر میرسید فروش اینترنتی داشته باشند هم رو به این سبک فروش آورده اند. نمایندگان و کارگزاران بیمه نیز از این قاعده مستثناء نبوده و برای بقاء و حفظ جایگاه و شرایط کنونی خود نیازمند سایت فروش آنلاین بیمه هستند.


مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی محصولات بیمه ای

نداشتن یک فروشگاه اینترنتی بیمه ای برای نمایندگان بیمه، آن هم در زمانی که اینترنت به عنوان مرجعی برای خرید و فروش محصولات و خدمات مختلف به حساب می‌آید، می‌تواند نقطه ضعفی برای کسب و کار این نمایندگان باشد. با توجه به این امر فواید راه اندازی یک سایت فروش آنلاین بیمه بسیار زیاد هستند که از جمله آن‌ها عبارتند از:

صرفه جویی در وقت مشتری

مشتریان شما همان افرادی هستند که بیشتر وقتشان را در اینترنت می‌گذرانند و مسلما اولین جایی که برای پیدا کردن هر محصولی به آن رجوع می‌کنند، شبکه های اجتماعی و وب سایت هایی هستند که کالا یا خدمت مورد بیمه ای را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.
به این ترتیب اگر محصول مورد نظر خود (بیمه نامه) را در یکی از این فروشگاه های اینترنتی پیدا کنند، احتمالا خرید از همان جا را به دلیل صرفه جویی در وقت و جلوگیری از زحمت رفت و آمد ترجیح خواهند داد.

ارائه قیمت پایین‌تر به مشتریان

در بسیاری از مواقع فروشگاه‌های اینترنتی به دلیل نداشتن هزینه‌های جانبی یک فروشگاه فیزیکی مثل هزینه برق، آب، گاز، اجاره، هزینه‌های نگه‌داری و … می‌توانند محصولات را با قیمت پایین‌تری به مشتریان خود عرضه کنند. بنابراین شما می‌توانید با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی از هزینه‌‌های اضافی دوری کرده و سود بیشتری به دست آورید.

کمک به کاهش ترافیک و حمایت از محیط زیست

استفاده از فروشگاه های اینترنتی یا به طور کلی خدمات آنلاین، تا حد زیادی ترافیک و شلوغی شهر را کاهش می‌دهد، به همین دلیل است که حامیان محیط زیست از این نحوه فروش طرفداری زیادی می‌کنند.

فراهم کردن راحتی مشتری

کسب و کارها باید تمام تلاش خود را برای فراهم کردن آسایش مشتری انجام دهند زیرا اگر کسی در خرید از فروشگاه خاصی احساس راحتی داشته باشد، احتمال زیاد به مشتری دائمی آن‌ تبدیل خواهد شد. هنگام خرید از سایت فروش آنلاین بیمه، مشتری با آرامش بیشتری می‌تواند محصولات مورد نیازش را بررسی کند و در صورتی که سوال خاصی برایش پیش آمد، می‌تواند از طریق راه‌های ارتباطی با مسئولان سایت ارتباط برقرار کند.

امکان فروش محصولات بدون محدودیت زمانی و مکانی

یک فروشگاه فیزیکی مسلما نمی‌تواند به صورت 24 ساعته محصولات و خدمات خود را ارائه دهد، در حالی یک سایت فروش اینترنتی بیمه در هر ساعتی از شبانه روز که مشتری قصد خرید داشته باشد، به او سرویس می‌دهد. همچنین در یک سایت اینترنتی محدودیت مکانی نیز وجود ندارد و مشتریان در هر نقطه‌ای از ایران و جهان که باشند، می‌توانند از سایت شما خرید کنند.

امکان دسترسی به محصولات کمیاب

مردم شهرهای کوچک، امکانات و دسترسی‌های موجود در شهرهای بزرگ را ندارند و برای خرید بعضی از محصولات مورد علاقه‌شان ممکن است با مشکل روبرو شوند. شما می‌توانید با راه اندازی یک وبسایت فروش اینترنتی و ارائه خدمات به شهرهای کوچک، این دسته از مشتریان را نیز جذب کنید.

مقدار تخفیف را شما تعیین می‌کنید
اگر شما یک نماینده بیمه هستید، حتما موقعیت ناخوشایند چانه زدن با مشتری را تجربه کرده‌اید. در یک وبسایت فروش اینترنتی بیمه تنها شما هستید که می‌توانید امکان تخفیف داشتن یا نداشتن یک محصول را مشخص کنید و این کار را می‌توانید هر زمانی که نیاز بود، انجام دهید.

امکان جذب مشتریان بیشتر با استفاده از پتانسیل شبکه های اجتماعی

اگر شما یک فروشگاه اینترتی داشته باشید به راحتی میتوانید از طریق تبلیغ در شبکه های اجتماعی و با توجه به تعداد زیاد اعضاء این شبکه ها مشتریان و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید.


با توجه به تمام نکات مثبت  داشتن یک فروشگاه اینترنتی و همچنین زیاد شدن علاقه مردم به برآورده کردن نیازهای‌شان از طریق اینترنت، بودن یک سایت اینترنتی فروش بیمه نامه نسبت به نبود آن سود بیشتری برای شما خواهد داشت. با این حال بهتر است هر دو شیوه فروش سنتی و اینترنتی را در کنار هم داشته باشید تا بتوانید از مزایای هر دو بهره‌مند شوید.در همین راستا شرکت پارس میترانت با توجه به آغاز به کار فروش اینترنتی انواع بیمه نامه توسط سایتهای مختلف، اقدام به طراحی سایتهای تخصصی فروش بیمه نامه، با استفاده از تجربه بهترین نمایندگان بیمه‌ای برای شما نمایندگان محترم بیمه نموده است. در ذیل شرایط طراحی و واگذاری نسخه های مختلف ارائه میگردد:
https://mitrarank.ir/addcms
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
عالیییییییییییی
پاسخ به نظر
alibakh...
22:50 1400/01/22
5924
عالی من از نمره بیست ∗20را می دهم
پاسخ به نظر
khajeza...
11:51 1400/01/15
5908
بسیار عالی نمره اش 20
پاسخ به نظر
love136...
18:10 1399/12/22
5879
اگ خوب باشه ک‌خوبه
پاسخ به نظر
roghial...
07:03 1399/12/17
5877
سلام اگه تضمین هایی که مردم می پسندند را رعایت کنید چرا که نه...خیلی هم خوبه
پاسخ به نظر
m.a.ras...
11:15 1399/12/01
5842
کاملا درست است موافقم
پاسخ به نظر
Omid.ma...
12:52 1399/11/05
5811
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت