اجازه باز کردن پاپ آپ در مرورگر فایرفاکس و کروم

برگشت به لیست
امکان استفاده از تمامی مرورگرهای مدرن و بروز مانند فایرفاکس و یا گوگل کروم، برای فعالیت در سایت قابل قبول خواهد بود. برای انجام بازدید خودکار و کسب درآمد می بایست اجازه باز کردن پاپ آپ را برای مرورگر فعال نمایید. نیازی نیست هر روز برای بازدید، این فرآیند را تکرار کنید و تنها با یک بار تنظیم، این گزینه برای همیشه فعال باقی می ماند.


مرورگر فایرفاکس :

پس از ورود به صفحه بازدید خودکار با پیام زرد رنگی در بالای صفحه رو به رو خواهید شد که می بایست از گزینه Option مورد Allow Pop-ups for www.mitrarank.ir را انتخاب نمایید تا جریان بازدید خودکار آغاز شده و درآمد هر بازدید به حساب شما شارژ شود. همچنین می توانید به صورت دستی، امکان باز کردن پاپ آپ را برای مجموعه ایجاد کنید. برای این کار به منوی Options، سربرگ Content رفته و روی کلید Exceptions کلیک کنید. در پنجره جدید، در فیلد Address of website آدرس سایت میترا رنک را به این صورت وارد کنید : https://mitrarank.ir و سپس روی کلید Allow کلیک کنید تا به لیست اضافه شود. حالا می توانید این پنجره و پنجره Options را بسته و فعالیت خود را آغاز کنید.


مرورگر کروم :

برای تنظیم مرورگر کروم، از منو اصلی ( بالا، سمت راست ) گزینه Settings را انتخاب نموده و در پنجره باز شده، کمی اسکرول کرده و در پایین صفحه روی کلید Advanced کلیک نمایید. سپس در لیست باز شده، گزینه Content settings را انتخاب نمایید. در پنجره جدید گزینه Popups را انتخاب نموده و سپس در مقابل تیتر Allow، روی کلید Add کلیک نمایید. در پنجره باز شده، آدرس سایت میترارنک را به این شکل وارد نمایید :
[∗.]mitrarank.ir
حال روی کلید Add کلیک نمایید.
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
با سلام و ادب خوب بود
پاسخ به نظر
ali_sep...
00:00 1399/06/23
5593
تو کروم گزینه Advanced بعد از settings کار نمیکنه که بریم مرحله بعد لطفا پاسخگو باشیدمن چند روزه درگیرشم باتشکر.
پاسخ به نظر
hanisha...
11:19 1399/05/01
5544
من میزنم توگوگل کروم میگه این سایت معتبرنیس؟!
پاسخ به نظر
Narges....
17:43 1399/04/31
5543
باسلام وخسته نباشید همه چی عالی بود
پاسخ به نظر
hoseins...
19:31 1399/04/27
5541
عالی بود
پاسخ به نظر
mahyapa...
22:43 1399/04/23
5533
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت