چگونه از بخش بازدید خودکار، بیشترین درآمد را کسب نماییم ؟

برگشت
فعالیت و کسب درآمد در سایت میترا رنک کمی با وب سایت های ظاهرا مشابه، متفاوت است و برخلاف دیگر نمونه ها، در این وب سایت از کدهای آماده استفاده نشده، به همین دلیل همواره از کاربران و مشتریان خواسته می شود، پیش از استفاده از خدمات سایت ها، راهنماهای ارائه شده در بخش ها را با دقت مطالعه نمایند. اگرچه در بخش بازدید خودکار، راهنمای کاملی مبنی بر چگونگی استفاده از این بخش و تنظیمات فنی لازم، ارائه شده است اما به جهت آشنایی بیشتر با این بخش، رسیدن به سقف بازدید روزانه و چگونگی ایجاد درآمدی قابل قبول و مناسب، نکاتی وجود دارد که در صورت رعایت آنها، کاربران می توانند به درآمد بیشتری دست پیدا کنند.

- چه زمان هایی برای بازدید خودکار مناسب است

بهترین زمان برای انجام بازدید خوکار و کسب درآمد، زمان هایی است که هزینه های اینترنت و برق رایگان و یا بسیار پایین است مانند شب ها. اگر شرایط کاری و زندگی شما به گونه ای است که روزانه نیز، ساعات متعددی را به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارید، می توانید صفحه بازدید خودکار را در یک پنجره جداگانه باز کرده و به حال خود رها کنید تا با ثبت سفارش های جدید، تمامی درآمد قابل دریافت در روز را کسب کنید. همچنین به جهت کاهش هزینه های ترافیک مصرفی اینترنت، می توانید افزونه های معرفی شده را نصب و فعال نمایید.


- صفحه "اتمام بازدیدهای موجود در سایت برای این ساعت"

در صورت فعالیت و کسب درآمد از بخش بازدید خودکار، حتما شما هم با پیام زیر رو به رو شده اید :
"تمامی بازدیدهای موجود برای این ساعت به پایان رسیده است. سایت به صورت خودکار بعد از 5 دقیقه، مجددا دیتابیس را بررسی کرده و در صورت وجود بازدید جدید، روند بازدید خودکار را مجددا ادامه می دهد"

با توجه به درخواست های متعدد مشتریان افزایش بازدید، مبنی برجلوگیری از ارسال یک باره بازدیدها، در بخش بازدید خودکار، کدی پیاده سازی شده است که سفارش های بازدید را در ساعات مختلف روز سرشکن می کند، به همین دلیل مشاهده این پیام، لزوما به معنای پایان یافتن کل بازدیدهای روز نیست. با توجه به فعال بودن کش ( cash ) در تمامی سایت های میترا، بارگذاری صفحه بازدید خودکار هیچ ترافیکی از اینترنت شما مصرف نمی کند، به همین دلیل در صورتی که بازدیدهای روزانه تان به سقف مورد نظر نرسیده است و همچنان می توانید کامپیوتر و یا لپ تاپ تان را روشن نگه دارید، لطفا صفحه بازدید خودکار را در پنجره ای جداگانه به حال خود رها کنید. این صفحه هر 5 دقیقه سرور را بررسی می کند و مجددا پس از مدتی بازدید خودکار را از سر می گیرد تا زمانی که به سقف بازدید روزانه تان برسید.


- نصب افزونه های مجاز

در راهنمای بخش بازدید خودکار سه افزونه ( Addon ) برای مرورگر فایرفاکس معرفی شده اند که استفاده از آنها مجاز بوده و می تواند هزینه های ترافیک مصرفی کاربران را تا 70 درصد کاهش داده و باعث ایجاد یک جریان پایدار در انجام بازدید ها شود. این افزونه ها هیچ تاثیر منفی در اعتبار بازدیدها و تاثیر آنها در افزایش اعتبار و رنک وب سایت ها نداشته و تنها باعث کاهش هزینه های کاربران می شوند. این افزونه ها عبارتند از :

flash block : که باعث غیرفعال شدن نمایش فایل های فلش و بنرهای swf می شود
image block : که باعث غیرفعال شدن نمایش بنرهای gif می شود
reloadevery : که باعث بارگذاری مجدد صفحه بازدید خودکار برای هر 30 دقیقه می شود، به این ترتیب در صورت قطعی اینترنت کاربر و یا اختلال در بازدید خودکار، این افزونه به صورت خودکار، مشکل را رفع خواهد کرد


- فعالیت و کسب درآمد از میترارنک برای چه افرادی مناسب است

فعالیت و کسب درآمد از میترارمک برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و در مجموع افرادی مناسب است که ساعات زیادی از روز را به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارند و یا به واسطه شغل اصلی شان می توانند چند ساعت در روز به فعالیت موازی و غیرکاری بپردازند. مسلما این نوع فعالیت نمی تواند جایگزین شغل اصلی افراد شود و هزینه های زندگی یک فرد یا خانواده را پوشش دهد !
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
سلام بازدید خوبه ولی اگر درآمد بالاتر بره بهتر هستش خوب بود
پاسخ به نظر
ali_sep...
17:57 1399/01/08
5112
من وقتی میرم روی صفحه ی بازدید خودکاد نمیتونم رهاش کنم و ب کارام برسم چون هی یک کادر میاد باید اون رو بردارم تا ب محاسبش ادامه بده نمیدونم چکار باید بکنم تا این کادر دیگه بالا نیاد لطفا کمک کنید....
پاسخ به نظر
کاربر غیرفعال
18:37 1398/03/12
24
شما با این شرایط باید از کامپیوتر یا لب تاب استفاده کنید که در خانه باشه و به اینترنت متصل باشه کاراشو انجام بده یا شب موقع خواب گوشی رو در این قسمت بگذارید رها کنید تا کارش را انجام دهد
پاسخ به نظر
کاربر غیرفعال
22:24 1399/01/13
5285
سلام. چجوری صفحه بازدید خودکار فعال میشه؟
پاسخ به نظر
کاربر غیرفعال
12:23 1398/02/17
20
توی قسمت کسب درآمد شخصی روی بازدید خودکار کیلیک کنید تقریبا پایین صفحه گزینه شروع رو داره که با کلیک روی آن پس از چند ثانیه کارش رو آغاز میکنه نباید دست به چیزی بزنید و پنجره ای رو نبدید خودش کارشو انجام میده
پاسخ به نظر
کاربر غیرفعال
22:26 1399/01/13
5286
به منظور دسترسی بدون محدودیت به میترا رنک، لطفا ثبت نام نموده و یا به حساب کاربری تان وارد شوید. برای ایجاد و یا ورود به حساب، لطفا آدرس ایمیل و رمز دلخواه تان را در فیلد زیر وارد نمایید. انجام این فرآیند به منزله پذیرش قوانین میترا رنک است.