کسب درآمد از بازدید خودکار و معرفی افزونه های مجاز

برگشت به لیست
با کلیک روی کلید "شروع بازدید خودکار هوشمند" سایت به صورت خودکار یک صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و پس از 30 ثانیه یک صفحه بازدید خودکار چند پنجره ای را باز می کند. بازدید از طریق صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای آغاز شده و زمانی که بازدیدهای موجود در این صفحه به پایان رسید، به صورت خودکار بازدید خودکار چند پنجره ای فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. ترجیحا بهتر است هر دو صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای را همزمان باز نگه دارید. سایت به صورت خودکار بخش بازدید خودکار چند پنجره ای را معلق نگه می دارد و پس از اتمام بازدیدهای موجود در بخش بازدید تک پنجره ای، فرآیند بازدید چند پنجره ای را آغاز خواهد کرد و به این ترتیب می توانید از درآمد موجود در هر دو بخش به صورت کامل بهره مند شوید.

تفاوت فعالیت در بخش بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای، در تعداد وب سایت هایی است که به صورت همزمان بازدید می شوند. در بخش بازدید تک پنجره ای فقط یک وب سایت، در لحظه باز و مشاهده می شود اما در بخش بازدید خودکار چند پنجره ای، 2 تا 6 وب سایت به صورت همزمان باز می شوند و مجموع عایدی از انجام بازدید های همزمان تمامی وب سایت ها به حساب کاربر شارژ خواهد شد. پیشنهاد می شود زمان هایی که به رایانه خود نیاز ندارید و یا هزینه اینترنت رایگان است مانند شب ها و یا صبح زود، این صفحه را فعال کنید. به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، هزینه و یا مزاحمتی برای فعالیت های روزانه شما ایجاد نخواهد شد.

لطفا فقط یک صفحه بازدید خودکار را فعال نگه دارید و از باز کردن چندین صفحه بازدید خودکار، خودداری کنید. وقتی چند صفحه بازدید خودکار را باز کنید، شما تصور می کنید که تمام صفحات، بازدید انجام می دهند اما سایت میترا رنک به صورت خودکار تنها بازدید های غیرتکراری را می شمارد. همچنین در صورتی که تیم پشتیبانی متوجه این موضوع ( باز نگه داشتن چندین صفحه بازدید خودکار به صورت همزمان ) شود، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

به جهت انجام راحت و بدون اختلال بازدید توسط کاربران، استفاده از چهار افزونه در هنگام انجام بازدید خودکار مجاز است. استفاده از این افزونه ها هیچگونه اثر منفی بر بازدیدهای ارسالی نداشته و تنها باعث کاهش هزینه های اینترنت کاربران در هنگام بازدید می شود.

افزونه مسدود کننده ویدئوها:
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش خودکار ویدئوها را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخش زیادی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/image-video-block

افزونه مسدود کننده بنرهای GIF :
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش بنرهای GIF را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخشی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حدی زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/gif-blocker

افزونه بارگذاری مجدد صفحه "بازدید خودکار" هر 30 دقیقه :
گاها به دلیل قطعی های اینترنت ایران و یا افت سرعت سرور به دلیل فشار لحظه ای، ممکن است بازدید خودکار از سایت ها و کسب درآمد متوقف شود. به کمک این افزونه می توانید تعیین کنید که صفحه بازدید خودکار هر 30 دقیقه، یک بار به صورت خودکار مجددا بارگذاری شود تا اگر جریان بازدید متوقف شده است، مجددا از سر گرفته شود. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-reloader

افزونه بستن خودکار پنجره های بدون استفاده پس از 15 دقیقه :
گاها به دلیل اختلال در عملکرد مرورگر و یا استفاده از افزونه بارگذاری مجدد صفحه بازدید خودکار، چند صفحه اضافی در مرورگر باز شده و این امر باعث هنگ مرورگر و توقف بازدید می شود. برای رفع این مشکل می توانید از افزونه زیر استفاده نمایید. این افزونه به صورت خودکار تمامی صفحه هایی را که بیش از 15 دقیقه بلا استفاده مانده اند را می بندد تا از توقف بازدید و اختلال در عملکرد مرورگر جلوگیری شود :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dustman
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
خوب بود ✊ و عالی
پاسخ به نظر
amir.85...
23:51 1400/05/03
5995
عالی و بی نظیر واقعا گذشته از کسب درامد به نظر بنده خیلی زیاد به اطلاعات ادم افزوده میشه
پاسخ به نظر
javadba...
09:50 1400/04/30
5992
قابل اعتماد و عالی بود من که خوشم اومد
پاسخ به نظر
miladna...
21:59 1400/04/09
5975
بابت زحمات ممنونم خوب بود
پاسخ به نظر
Kazemar...
21:22 1400/03/19
5963
باسلام خسته نباشی خدمت مدیر خوب بود چرا کلیک خودکار فعال نیست
پاسخ به نظر
Kazemar...
16:57 1400/03/15
5959
عالیه واقعا
پاسخ به نظر
hjtl317...
10:27 1400/02/17
5942
خوبه ولی کاش تبلیغات کلیکی رو مستقیم میزاشتید
پاسخ به نظر
Fatemeh...
19:49 1400/01/09
5902
سلام من چطوری برداشت کنم از موجودیم ؟؟؟
پاسخ به نظر
forogha...
06:50 1399/07/27
5642
ممنون از مطالب کامل و عالی
پاسخ به نظر
mehdiza...
22:27 1399/06/09
5583
سلام بعضی سایتها که برای ثبت درامدکلیکی میخواهم رویشان کلیک کنم پیدانمیشندبارهاشده 3یا4مرحله تمام سایتهاراگشتم اماسایت موردنظرمیترارنک پیدا نشد که وقت ماراساعتهامیگیرد مثل مشاوره مدیریت یاچندنمونه ازهمین سایتbrandingline.irمن نشدوارداین سایت بشم ممنون از شما وراهنمایی های شما
پاسخ به نظر
alifhrh...
17:35 1399/06/07
5578
ممنون از مطالب کامل و عالی که به همه نکات اشاره داره
پاسخ به نظر
hamzehm...
01:46 1399/05/04
5550
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت