طرح عمر و سرمایه گذاری با همکاری بیمه سرمد بانک صادرات

برگشت به لیست
مجموعه میترا رنک، با همکاری بیمه سرمد ( با پشتوانه بانک صادرات ) همکاری جدیدی را آغاز کرده است. طبق این توافق، کلیه کاربران مجموعه وب سایت های میترا می توانند به صورت رایگان و بدون انجام معاینات و آزمایش های خاص، مشمول بیمه عمر و سرمایه گذاری شوند. در این قرارداد سعی شده منافع کاربران، کاملا حفظ شود و هر کاربر می تواند به راحتی و تنها با پر کردن فرم ثبت نام، بیمه ‌شود.

در کل مدت بیمه نامه، شما در قبال فوت، از کار افتادگی، حادثه و امراض صعب العلاج بیمه هستید، به اضافه اینکه در پایان سال اندوخته ای نیز برای شما جمع می شود که به آن سود مرکب (سود حاصل از سود قبلی !) تعلق می گیرد. از مزایای دیگر این طرح این است که در پایان سال دوم می توانید بدون ضامن و وثیقه، معادل 90 درصد از موجودی اندوخته تان را وام بگیرید. همچنین هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید نسبت به بازخرید بیمه نامه خود اقدام نمایید.

پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ مورد نظر، اطلاعات شما برای بیمه سرمد ارسال می شود. در کمتر از سه روز کاری از طرف بیمه سرمد جهت هماهنگی و بررسی نهایی اطلاعات وارد شده با شما تماس گرفته می شود ( لطفا نسبت به شماره های تماسی که در فرم وارد می کنید اطمینان حاصل نمایید ) سپس مدارک برای دپارتمان صدور بیمه سرمد ارسال شده و پس از گذراندن مراحل اداری، در کمتر از 7 روز کاری، قرارداد و بیمه نامه صادر و به آدرس وارد شده در این فرم ارسال می شود.

 امکان پرداخت حق بیمه ماهیانه از طریق درآمد حاصل از فعالیت در مجموعه نیز میسر خواهد بود. همچنین پس از صدور بیمه نامه، برای پرداخت حق بیمه هر ماه، یک شناسه و رمز در اختیار فرد قرار می گیرد و وی از طریق این دو عدد، به راحتی می تواند از طریق خودپردازهای بانک صادارت در تمام سطح کشور، نیز نسبت به پرداخت حق بیمه ماهیانه خود اقدام نماید.

این طرح امکان پیاده سازی از یک سال تا 80 سال را دارا بوده و فرد بیمه شده در هر زمان امکان بازخرید بیمه خود را خواهد داشت. همچنین در صورتی که بیش از 10 سال و بیشتر، به پرداخت حق بیمه ماهیانه ادامه دهد می تواند به جای دریافت کل مبلغ، از مستمری مادام العمر بهره مند شود. در کل دوره بیمه، فرد بیمه شده از خدماتی متعددی چون : بیمه فوت و از کارافتادگی، بیمه سرطان، نقص عضو، حادثه و بیماری های سخت و پر هزینه، وام های میان دوره و...بهره مند می شود.

در این سیستم سود مرکب ماهیانه محاسبه می شود، به همین دلیل هر ماه به سود تخصیص داده شده در ماه قبل، نیز سود داده می شود که به این امر سود مرکب گفته می شود. بیمه سرمد کلیه خدمات بیمه ای را ارائه می نماید. مواردی چون : آتش سوزی، شخص ثالث، بدنه، مسئولیت، مسافرت و... اگر وارد این طرح شوید، تخفیف ویژه خدمات دیگر نیز شامل حال شما خواهد شد.


آشنایی با فیلدهای بیمه عمر و سرمایه گذاری در جداول ارائه شده

مجموع حق بیمه سالیانه :
به معنی مجموع حق بیمه هایی است که فرد بیمه شده در یک سال پرداخت می کند. وی می تواند این مبالغ را در دوره های یک ماه، سه ماهه، شش ماهه و یا یک ساله پرداخت نماید. برای کاربران مجموعه، شرایط پرداخت ماهیانه در نظر گرفته شده است. در جدول ارائه شده برای هر سال، کل مبلغ پرداخت شده در آن سال در این ستون قید شده است. به طور مثال اگر ماهیانه مبلغ 500.000 ریال حق بیمه پرداخت کنید، مبلغ پرداختی شما در یک سال معادل 6.000.000 ریال است.

حق بیمه پوشش های اضافی :
حق بیمه ای است که شما بابت دریافت پوشش های فوت، نقص عضو، حوادث پزشکی و امراض خاص می پردازید. این حق بیمه درصدی از مبلغ پرداختی ماهیانه است و نیاز به پرداخت مبلغ دیگری مضاف بر عدد اعلام شده نیست.

مجموع حق بیمه اصلی و پوشش های اضافی :
همان حق بیمه سالیانه است و شامل تمامی مبالغ پرداختی بابت پوشش ها و اندوخته های فرد بیمه شده، می شود. در این ستون در واقع نشان داده می شود که مبلغ در نظر گرفته شده بابت پوشش های اضافی، جزئی از حق بیمه ماهیانه شماست.

جمع حق بیمه های پرداختی :
این ستون نشان دهنده کل حق بیمه پرداختی سالیانه با کسر حق بیمه پوشش های اضافی است. لطفا توجه داشته باشید با توجه به اینکه در طول دوره قرارداد، شما نسبت به مواردی چون فوت، نقص عضو و از کار افتادگی، جراحت ناشی از حادثه و تصادف و یا ابتلا به بیماری های خاص مانند سرطان، پیوند عضو و... بیمه هستید، بخش ناچیزی از حق بیمه پرداختی بابت ارائه این خدمات، از حق بیمه های پرداختی شما کسر می شود.

سرمایه فوت به هر علت :
در صورت فوت بیمه شده به هر علت، این مبلغ به ذی نفع ( کسی که شما در بیمه نامه تعیین کردید ) پرداخت می گردد.

سرمایه فوت بر اثر حادثه :
در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه، این مبلغ علاوه بر مبلغ فوق، به ذی نفع ( کسی که شما در بیمه نامه تعیین کردید ) پرداخت می گردد. دقت فرمایید در صورت فوت بر اثر حادثه، مجموع دو سرمایه "فوت به هر علت" و "فوت بر اثر حادثه"، به ذی نفع پرداخت می گردد.

سرمایه نقص عضو و از کار افتادگی بر اثر حادثه :
در صورت آسیب به شخص بیمه شده بر اثر حادثه، نقص عضو و یا از کارافتادگی، این مبلغ به بیمه شده پرداخت می گردد.

سرمایه هزینه پزشکی ناشی از حادثه :
در صورت ایجاد حادثه برای شخص بیمه شده، این سرمایه بابت جبران هزینه های پزشکی به بیمه گذار پرداخت می گردد.

سرمایه امراض خاص :
در صورتی که بیمه گذار به یکی از امراض خاص نظیر : انفارکتوس ( سکته قلبی )، جراحی عروق قلب ( کرونری )، سکته مغزی، سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن مبتلا شود، این سرمایه به بیمه گذار پرداخت می گردد.

اندوخته تضمینی :
موجودی اندوخته شما با احتساب سود قطعی 18 درصد و سودهای مرکب، بعد از یک سال معادل عدد تعیین شده در این ستون خواهد بود.

مستمری سالیانه :
در صورتی که بیش از 10 سال به پرداخت حق بیمه ماهیانه خود ادامه دهید، می توانید به جای دریافت کل اندوخته خود همراه با سود های تعیین شده، تا پایان عمر از مستمری تعیین شده در این ستون بهره مند شوید.

- در جداول، سالیانه 10 درصد به حق بیمه ماهیانه اضافه شده است.
- تعداد سال های قرارداد به صورت پیش فرض 30 ساله در نظر گرفته می شود اما بنا به درخواست بیمه شده، می تواند از یک سال تا 80 سال متغیر باشد
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت