میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

کسب درآمد از بارگذاری و به اشتراک گذاری فایل


از این بخش می توانید برای مدیریت فایل ها و عکس هایتان، استفاده نمایید. لطفا از بارگذاری فایل های خصوصی و یا خانوادگی جدا خودداری نمایید. کاربران در هنگام بارگذاری فایل ها می توانند تعیین کنند که لینک دسترسی به فایل، مستقیم یا غیرمستقیم باشد. در حالت مستقیم، امکان استفاده از فایل تصویر، ویدئو، آهنگ و... برای نمایش مستقیم در سایت ها و وبلاگ ها میسر خواهد بود و یا در صورت کلیک روی لینک مستقیم در وب سایت و یا وبلاگ شما، امکان دانلود مستقیم فایل میسر می شود.

اما در صورت انتخاب دسترسی غیرمستقیم، کاربر برای دریافت و یا مشاهده فایل، ابتدا به یک صفحه در مجموعه منتقل شده و سپس با کلیک روی کلید "دریافت فایل" می تواند فایل مربوطه را مشاهده و یا دانلود نماید. در این حالت ( دسترسی غیرمستقیم )، با هر بار دانلود فایل توسط دیگر کاربران، به ازای هر آی پی ایرانی و غیر تکراری، تا 50 تومان به حساب فردی که فایل را بارگذاری نموده است واریز خواهد شد. کلیک ها با توجه به مواردی مختلفی مانند دفعات تکرار فرد کلیک کننده، ملیت، محل سکونت و ابزار کلیک کننده و... به 5 درجه تقسیم می شوند و متناسب با هر درجه، عایدی محاسبه و پرداخت می شود.

در صورت عدم دانلود فایل ها پس از گذشت یک سال، فایل بارگذاری شده از سایت حذف خواهد شد. به عبارت ساده تر با هر بار دانلود فایل های شما توسط یک کاربر، تا یک سال نگهداری آن فایل روی سرورهای مجموعه، تضمین می شود. حداکثر سایز قابل قبول برای فایل ها، 200 مگابایت است و روزانه امکان بارگذاری تا 50 فایل برای هر حساب کاربری، میسر خواهد بود. پسوندهایی که برای بارگذاری در سایت پشتیبانی می شوند، عبارتند از :

swf , flv , png , jpeg , jpg , gif , bmp , ico , zip , rar , mp3 , mp4 , qt , mov , pdf , psd , ai , eps , ps , doc , rtf , xls , ppt , docx , xlsx , pptx


مسلما راه های مختلفی برای ارائه فایل ها به دیگران و تشویق آنها برای دریافت فایل ها وجود دارد اما به جهت آشنایی بیشتر کاربران، چند نمونه از این راه ها در زیر ارائه شده است :

- اگر صاحب یک وبلاگ و یا وب سایت هستید و تمایل دارید فایلی را برای دانلود کاربران قرار دهید...
- اگر معلم، استاد یا راهنما هستید و تمایل دارید فایل ها و جزوات آموزشی را در اختیار دیگران قرار دهید...
- اگر تمایل دارید یک فایل موسیقی، ویدئو و... را با دوستان تان در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، تلگرام، وایبر، لاین، اینستاگرام و...به اشتراک بگذارید...
- و صدها راه مشابه که با هر بار دانلود فایل، عایدی آن به حساب شما واریز خواهد شد...

» بارگذاری فایل و شروع کسب درآمد
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
عالی وخوب
پاسخ به نظر
miladr6...
14:40 1400/06/17
6018
خیلی عالیه برای کسی که بلد باشه باش کار کنه
پاسخ به نظر
sharefi...
22:11 1399/12/27
5886
میشه کمکم کنید باهاش کار کنم ؟؟
dlkhakf...
07:51 1401/09/30
6380
چرا بازدید نمیده؟ الان من هم کوتاه کننده گراشتم هم فایل ولی بازدید ثبت نمیکنه دانلوو هم همینطور چرا؟
پاسخ به نظر
mr.alir...
23:31 1399/12/22
5880
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
به کمک نیاز دارید ؟