میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

دسترسی سریعورود / ثبت ناممیترا رنکگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

تبلیغ پنجره ای و تاثیر آن در جذب مخاطب


در این نوع تبلیغ، وب سایت شما و یا یک صفحه خاص از آن ( متناسب با آدرس ثبت شده در هنگام سفارش ) به صورت کامل و در قالب یک پنجره جدید در وب سایت های همکار نمایش داده می شود. در وب سایت های همکار، در صورتی که کاربر تمایل به کلیک روی یکی از کلیدها و یا لینک های سایت داشته باشد به محض کلیک، یک تب جدید برای کاربر باز شده و در آن وب سایت شما نمایش داده می شود.

به عبارت ساده تر وب سایت های همکار، با قرار داد کد نمایش تبلیغ پنجره ای در وب سایت شان، شرایطی را فراهم می آورند که به کمک آن، کاربران در صورت تمایل به استفاده از خدمات وب سایت آنها، ابتدا وب سایت شما را مشاهده کنند.

استفاده از فیلترهای قدرتمند و سیستم ضد تقلب سبب می شود تا وب سایت شما فقط به کاربران واقعی با آی پی ایرانی نمایش داده شود. گزارش نمایش ها و آخرین کاربران مشاهده کننده ( همراه با وب سایت نمایش دهنده، آی پی، مرورگر و سیستم عامل کاربر ) در این بخش قابل مشاهده و بررسی خواهد بود.

وب سایت شما برای هر کاربر ( آی پی یکتا ) تنها یک بار در روز نمایش داده می شود. از قابلیت های منحصر به فرد تبلیغ پنجره ای، می توان به جذب کاربر و مخاطب واقعی برای گروه های تلگرام و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، کلوپ، فیس نما، آپارات و... اشاره کرد. همچنین با توجه به اینکه امکان مشاهده کامل وب سایت شما و یا یک صفحه خاص از آن، در پنجره تبلیغ میسر است، تاثیرگذاری این روش نسبت به روش های مشابه تبلیغاتی تا حد قابل توجهی بیشتر خواهد بود.

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از آن را خواهید داشت. پس از حذف سفارش، معادل مبلغ باقی مانده از سفارش به حساب کاربری شما برگشت داده می شود و از آن می توانید برای ثبت سفارش جدید و یا برداشت نقدی استفاده نمایید. مبلغ باقی مانده، براساس ارزش تعداد نمایش های انجام نشده، محاسبه می شود و نمایش های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

غالب تبلیغ های پنجره ای سفارش شما، توسط مجموعه میترا رنک و یا وب سایت های معتبر و مشابه ارسال می شوند. وب سایت های پر مخاطب هیچوقت در صفحه نخست سایت از تبلیغ پنجره ای استفاده نمی کنند. به عنوان مثال در مجموعه میترا رنک، تبلیغ پنجره ای در بخش بازی و سرگرمی نمایش داده می شود.

همچنین برای هر آی پی، هر یک ساعت یک بار تبلیغ پنجره ای نمایش داده می شود بنابراین در صورتی که یک بار تبلیغ پنجره ای را مشاهده کرده اید، مجددا تا یک ساعت ( و گاها به دلیل کش مرورگر تا چند ساعت ) مجددا تبلیغی برایتان نمایش داده نمی شود.

نکته دیگری که می بایست مد نظر قرار دهید این است که در هر لحظه صدها سفارش در حال انجام است و در وب سایت های نمایش دهنده، یکی از سفارش ها به صورت اتفاقی توسط سرور انتخاب و نمایش داده خواهد شد، به همین دلیل در صورت مشاهده تبلیغ پنجره ای در یک وب سایت نمایش دهنده، لزوما این تبلیغ پنجره ای متعلق به وب سایت شما نخواهد بود. تیم پشتیبانی مجموعه به شما تضمین می دهد با بهترین و بروزترین روش ها، تبلیغ های پنجره ای را نمایش داده و در کانون توجه کاربران و مخاطبان قرار دهد.

» سفارش تبلیغ پنجره ای
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
خیلی موثربوداستفاده کردیم
پاسخ به نظر
h038113...
01:53 1401/09/24
6376
جالب و هیجان انگیز و مفید
پاسخ به نظر
saadat....
09:06 1400/04/08
5974
عالی عالی
mjahadi...
02:40 1401/01/10
6182
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت