کسب درآمد از جستجو در گوگل و تنظیمات مورد نیاز مرورگر

برگشت به لیست
راهنمای انجام سفارش و کسب درآمد

با ورود به صفحه انجام سفارش ها، یک سفارش جدید برای انجام آماده شود. برای شروع انجام سفارش، روی لینک "ورود به صفحه جستجو" کلیک نمایید تا وارد سایت جستجو مانند گوگل شوید. به صفحه انجام سفارش برگشته و کلمه کلیدی ارائه شده را کپی نموده و در فیلد جستجو وارد و روی کلید جستجو کلیک نمایید تا نتایج جستجو نمایش داده شود.

حال مجددا به صفحه انجام سفارش برگشته و آدرس وب سایت را کپی کنید ( آدرس وب سایت مورد نظر تنها به واسطه کلیک روی کلید"ورود به نتایج جستجو" فعال شده و نمایش داده می شود ) حال آدرس را در نتایج جستجو پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. برای پیدا کردن سریع آدرس در نتایج جستجو، می توانید از امکان Find مرورگرتان استفاده کنید ( که برای پیدا کردن یک عبارت در صفحه جاری استفاده می شود ) برای فعال کردن این امکان، کلیدهای ترکیبی Ctrl و f را با هم فشار دهید.

پس از پیدا کردن وب سایت مورد نظر در لیست نتایج جستجو و کلیک روی آن، صبر کنید تا وب سایت مورد نظر کاملا بارگذاری شده و شمارنده میترا رنک نمایش داده شود. پس از اتمام شمارنده، پیامی با عنوان "سفارش با موفقیت انجام شد" نمایش داده می شود. حال صفحه جستجو را بسته و به صفحه انجام سفارش بازگردید و پاسخ سوال امنیتی را وارد کرده و روی کلید "تایید" کلیک نمایید. به این ترتیب مبلغ عایدی به حساب شما شارژ و این صفحه به صورت خودکار مجددا بارگذاری می شود تا یک سفارش جدید را برای کسب درآمد نمایش دهد.

در صورتی که تمایل ندارید یک سفارش را انجام دهید، در هر مرحله می توانید با کلیک روی کلید های "رد موقت سفارش" و یا "رد سفارش برای همیشه" سفارش را رد کرده و سفارش دیگری را انجام دهید. در صورت کلیک روی کلید "رد موقت سفارش" سفارش مورد نظر تا پایان روز برای شما نمایش داده نمی شود اما در صورت کلیک روی کلید "رد سفارش برای همیشه" سفارش دیگر برای شما نمایش داده نمی شود. امکان مدیریت و فعال سازی مجدد سفارش هایی که برای همیشه رد شده اند، از طریق سربرگ "مدیریت سفارش های رد شده" میسر خواهد بود.

تنظیمات مرورگر برای انجام آسانتر سفارش ها

لطفا پیش از شروع از جستجو، به حساب جی میل تان وارد شوید. سپس به صفحه جستجو رفته و در سمت راست، بالای صفحه نمایش لیست جستجو، روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده و از منو باز شده گزینه Search setting را انتخاب نمایید تا وارد صفحه تنظیمات جستجو گوگل شوید.

در صفحه تنظیمات جستجو، به دنبال عنوان Private results گشته و آن را روی گزینه Do not use private results تنظیم نمایید. این تنظیم باعث می شود همواره موقعیت واقعی وب سایت ها را در نتایج جستجو گوگل مشاهده نمایید. در حالت پیش فرض ممکن است گوگل براساس جستجوهای پیشین شما نتایج را مرتب نماید. عدم تنظیم این گزینه، باعث می شود تا نتایج جستجو متفاوت از اطلاعات نمایش داده شده به کاربر باشد و انجام سفارش را برای کاربران سخت خواهد کرد. وقتی تنظیمات را اعمال کردید روی کلید Save کلیک نمایید تا تغییرات اعمال شود.

استفاده از افزونه های مسدود کننده کدهای جاوا مانند adblock و موارد مشابه، باعث ایجاد اختلال در جریان کار می شود و در نهایت عایدی به حساب کاربر شارژ نخواهد شد. پس از اتمام کار و حضور به اندازه زمان تعیین شده در وب سایت سفارش دهنده ( حداقل 30 و حداکثر 180 ثانیه متناسب با ارزش تعیین شده و سرعت اینترنت کاربر )، پیامی مبنی بر انجام موفقیت آمیز سفارش نمایش داده می شود. عدم نمایش این پیام به معنای عدم انجام صحیح فرآیند تعریف شده است.

تفاوت جستجو یک، دو و سه مرحله ای

جستجو یک مرحله ای
در جستجوهای یک مرحله ای، کاربر پس از انجام فرآیند جستجو، به اندازه مدت زمان تعیین شده برای سفارش، در وب سایت مشتری حضور خواهد داشت و سپس به سایت میترا رنک برگردانده شده و سفارش تایید می شود. پس از تایید موفق سفارش، عایدی به موجودی حساب کاربر شارژ خواهد شد.

جستجو دو مرحله ای
در این نوع سفارش ها، درآمد حاصل از انجام هر سفارش ( عایدی ) 5 تومان بیشتر از عایدی پایه سفارش است. در جستجوهای دو مرحله ای، کاربر پس از انجام فرآیند جستجو و ورود به سایت مشتری، پس از گذشت یک مدت زمان اتفاقی ( بین 5 تا 20 ثانیه )، به صورت خودکار به صفحه دیگری از سایت ارجاع داده می شود. پس از ورود به صفحه دوم، به اندازه مدت زمان تعیین شده برای سفارش در این صفحه مانده و سپس به سایت میترا رنک برگردانده می شود تا سفارش تایید و عایدی به حساب کاربری وی شارژ شود.

جستجو سه مرحله ای
در این نوع سفارش ها، درآمد حاصل از انجام هر سفارش ( عایدی ) 10 تومان بیشتر از عایدی پایه است. در جستجوهای سه مرحله ای، کاربر پس از انجام فرآیند جستجو و ورود به سایت مشتری، پس از گذشت یک مدت زمان اتفاقی ( بین 5 تا 20 ثانیه ) حضور در سایت مشتری، به صورت خودکار به صفحه دیگری از سایت ارجاع داده می شود. پس از ورود به صفحه دوم، مجددا پس از 10 ثانیه به صفحه دیگری ارجاع داده خواهد شد. پس از ورو به صفحه سوم، به اندازه مدت زمان تعیین شده برای سفارش در این صفحه مانده و سپس به سایت میترا رنک برگردانده می شود تا سفارش تایید و عایدی به حساب کاربری وی شارژ شود.

» شروع کسب درآمد از جستجو در گوگل
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
خوبه عالیه
پاسخ به نظر
Mustafa...
20:26 1400/05/26
6002
برنامه ی خوبی است ولی منوی اصلی روی گوشی نمیاد
پاسخ به نظر
asgarza...
22:15 1400/04/26
5984
بسیار عالی
پاسخ به نظر
smirabi...
10:17 1399/12/23
5881
سلام من با مرورگر کروم هستم همه تنظیمات هم اوکی هستش فقط موقع باز شدن سایت خود سایت رو نشون میده و شمارنده نمیاد دلیلش چیه؟
پاسخ به نظر
st90.na...
11:48 1399/05/28
5567
عالی خوب دمتان گرم
پاسخ به نظر
کاربر غیرفعال
12:07 1399/05/08
5554
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت