میترا رنک | سامانه جامع تبلیغات و بهبود اعتبار آنلاین

دسترسی سریعورود / ثبت ناممیترا رنکگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

آموزش استفاده از سایت Prefect Money


متاسفانه سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر شده است به همین دلیل برای دسترسی به آن نیاز است از ابزارهای گذر از فیلتر استفاده نمایید. از طریق سایت پرفکت مانی می توانید درآمدهای دلاری تان را در وب سایت های بین المللی به این سایت منتقل کرده و از طریق مجموعه، آن را تبدیل به تومان نمایید. برای ثبت نام وارد سایت شده و از طریق کلید Signup در بالای سایت، وارد صفحه ثبت نام شوید. با ورود به صفحه ثبت نام اطلاعات مورد نیاز برای هر فیلد را وارد می کنیم :

Username : یک عبارت مشابه نام کاربری وارد نمایید. این عبارت بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی باشد و از آن برای معرفی حساب شما در هنگام نقل و انتقالات مالی حساب استفاده می شود.

Full name : نام کامل تان را به انگلیسی وارد نمایید. اگر پیش از این پاسپورت دریافت کرده اید ترجیحا نام کامل انگلیسی تان را از روی پاسپورت وارد نمایید.

City : شهر محل سکونت تان را به انگلیسی وارد نمایید.

Address : خیابان اصلی آدرس محل سکونت تان را به انگلیسی وارد نمایید. نیازی به وارد کردن آدرس دقیق نیست ( مثال Fredosi Ave )

Country : کشور محل سکونت تان را انتخاب نمایید ( کشور ایران در لیست وجود دارد )

Postal code : کد پستی 10 رقمی تان را وارد نمایید

Email Address : یک آدرس ایمیل معتبر و در دسترس وارد نمایید. در صورت تمایل به استفاده جدی از حساب، برای ورود به حساب، دسترسی به شماره کاربری، تغییر رمز و یا انتقال ارز، به آدرس ایمیل نیاز خواهید داشت.

Phone : نیازی به وارد کردن شماره تلفن و یا فکس نیست.

Account Type : نوع اکانت را روی Personal تنظیم نمایید.

Password : یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور وارد نمایید. هموراه برای رمز عبور از ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی همراه با چند علامت مانند @ یا * استفاده نمایید تا رمز عبور شما قابل هک شدن نباشد.

Repeat Password : عبارت رمز را مجددا وارد نمایید.

Security Question : عدد نمایش داده شده در تصویر کوچک را در این فیلد وارد نمایید

و در نهایت، تیک چک باکس کنار عبارت I agree with terms and conditions را زده و روی کلید Register کلیک نمایید تا ثبت نام انجام شود.

پس از ثبت نام موفق در سایت پرفکت مانی، یک ایمیل حاوی کد کاربری به آدرس ایمیل تان ارسال می شود. برای ورود به حساب کاربری تان به این کد کاربری نیاز خواهید داشت. به همین دلیل پس از ثبت نام، به ایمیل تان مراجعه کرده و به دنبال ایمیلی با عنوان Welcome to Perfect Money payment system! گشته و آن را باز کنید. این ایمیل حاوی اطلاعات عمومی حساب بوده و حدودا در خط چهارم کد کاربری شما ارائه شده است. این عدد 7 رقمی را کپی کرده و به سایت پرفکت مانی باز گردید.

در سایت پرفکت مانی روی کلید Login در بالای سایت کلیک کرده و در صفحه باز شده برای فیلد Member ID کد کاربری تان را وارد نمایید. سپس برای فیلد Password عبارتی را که به عنوان رمز عبور در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را مجددا وارد نموده و برای فیلد Turing number عددی را که در تصویر کوچک پایین فیلد نمایش داده می شود وارد نمایید.

حال روی کلید Authorize کلیک نمایید تا وارد حساب کاربری تان شوید. گاها به دلیل حفظ امنیت حساب، ممکن است با کلیک روی کلید Authorize به جای ورود به حساب کاربری تان، به صفحه دیگری هدایت شوید که در آن از شما خواسته می شود Pin code حساب را وارد نمایید. این pin code یک بار مصرف بوده و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. بنابراین در صورت مشاهده این صفحه، مجددا به آدرس ایمیل تان مراجعه کرده و به دنبال ایمیل PIN Code بگردید. حدودا در خط نوزدهم این ایمیل عبارت زیر قید شده است :

PIN: Check that you are entering 1946131 PIN code at [ perfectmoney is ] web site !

عدد نمایش داده شده در این عبارت، Pin code حساب شما است و می بایست از آن برای ورود موفق به حساب کاربری تان استفاده نمایید ( عددی که در این آموزش مشاهده می کنید نمایشی است و برای دسترسی به پین کد صحیح، به آدرس ایمیل تان مراجعه نمایید )

برای دریافت ارز در سایت پرفکت مانی، می توانید از کد کاربری تان در سایت پرفکت مانی که با حرف U آغاز شده و معمولا شامل یک عدد 7 رقمی است استفاده نمایید. پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت پرفکت مانی، در باکس My Account می توانید حساب هایتان را مشاهده کنید. ترجیحا فقط برای دریافت و انتقال دلار ( USD ) از حساب پرفکت مانی استفاده نمایید. همچنین برخی وب سایت ها از آدرس ایمیل ثبت شده برای حساب پرفکت مانی برای انتقال ارز استفاده می کنند.

برای انتقال ارز از حساب کاربری تان به حساب مجموعه و یا هر حساب دیگر و دریافت معادل ریالی آن، ابتدا روی کلید Send Money در منو بالای سایت کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید، وارد صفحه Send Money or e-Metal می شوید. در این صفحه روی کلید Single Payment کلیک نمایید تا وارد صفحه Send Money شوید.

در صفحه Send money، برای فیلد Amount عدد مقداری ارزی را که تمایل دارید انتقال دهید را وارد نمایید. سپس برای فیلد Account، کد کاربری حسابی را که تمایل دارید ارز برای وی ارسال شود وارد نمایید ( کد کاربری مجموعه را می توانید از بخش شارژ حساب از طریق ارزهای دیجیتال دریافت نمایید ). حال برای فیلد Description دلیل انتقال ارز را وارد نمایید ( پر کردن این فیلد اجباری نیست و عبارت وارد شده برای شما و حساب دریافت کننده ارز نمایش داده می شود ) و در نهایت روی کلید Payment Preview کلیک نمایید تا وارد صفحه Preview Transfer شوید.

با ورود به صفحه Preview Transfer خلاصه ای از اطلاعات وارد شده در فرم قبلی را مشاهده می نمایید. در صورت صحت اطلاعات نمایش داده شده ( مانند مقدار ارز، حساب کاربری دریافت کننده و... ) روی کلید Send Money کلیک نمایید تا انتقال ارز با موفقیت انجام شود.

» درخواست فروش ارز
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت