آموزش استفاده از سایت FreeWallet.org

برگشت به لیست
ثبت نام در سایت فری والت

وب سایت فری والت، یک کیف پول آنلاین برای جمع آوری ارزهای استخراج شده از وب سایت های دیگر است. مزیت این وب سایت در کاربری ساده و فراگیری آن است. از طریق این وب سایت می توانید برای طیف متنوعی از ارزهای دیجیتالی معتبر مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دش، ریپل و... کیف پول بسازید.

همچنین در صورت تمایل به تبدیل ارزها به تومان و شارژ به حساب کاربری تان در مجموعه میترا رنک، می توانید براحتی و بدون پرداخت کارمزد، موجودی ارزتان را به کیف پول مجموعه منتقل نمایید. با ورود به سایت فری والت، در فیلد Enter email یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید و سپس روی کلید Get started کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید وارد صفحه ثبت نام می شوید.

در صفحه ثبت نام معمولا در فیلد Enter email آدرس ایمیل شما وجود دارد. در صورت عدم وجود، لطفا مجددا آدرس ایمیل تان را در این فیلد وارد نمایید. سپس در فیلدهای Enter password و Repeat password یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور وارد نمایید. هموراه برای رمز عبور از ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی همراه با چند علامت مانند @ یا * استفاده نمایید تا رمز عبور شما قابل هک شدن نباشد.

تیک گزینه های I have read and accept Terms of Use و I agree to receive Promotional emails (we won′t bother you too often). را زده و سپس روی کلید Sign up کلیک نمایید. ممکن است پنجره کپچا گوگل نمایش داده شود که در آن از شما خواسته می شود تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده را انتخاب و روی کلید Confirm یا راستی آزمایی کلیک نمایید. این مورد همیشه اتفاق نمی افتد.

با کلیک روی کلید Sign up به صفحه جدیدی راهنمایی می شود که از شما خواسته می شود یک عدد 4 رقمی به عنوان پین کد حساب تان وارد نمایید. برای فیلد Create 4-digit PIN code یک عدد چهار رقمی دلخواه وارد نموده و مجددا این عدد در فیلدهای گزینه Repeat نیز ثبت نمایید. با ورود مجدد پین کد، صفحه به صورت خودکار و پس از چند ثانیه، مجددا بارگذاری شده و شما وارد حساب کاربری تان در سایت فری والت می شوید.


فعال سازی حساب


پس از ثبت نام، توصیه می شود در همین ابتدا نسبت به تایید ایمیل و فعال سازی حساب اقدام نمایید تا علاوه بر افزایش امنیت حساب، امکان ارسال و دریافت ارز، بدون محدودیت برایتان میسر شود. برای فعال سازی حساب، پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، در بالای سایت، روی کلید Settings کلیک کرده و پس از ورود به صفحه Settings، روی سربرگ Account کلیک نمایید.

در این سربرگ می توانید آدرس ایمیل ثبت شده برای حساب را مشاهده نمایید. در صورت صحت آدرس ایمیل وارد شده، روی کلید Resend link کلیک نمایید تا لینک فعال سازی برایتان ارسال شود. پس از چند دقیقه ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. در ایمیل دریافتی روی کلید Confirm email کلیک نمایید تا حساب کاربری تان در سایت فری والت فعال شود.


ساخت والت جدید

در سایت فری والت امکان ایجاد طیف متنوعی از کیف پول های مختلف برای غالب ارزهای دیجیتالی معتبر وجود دارد. برای شروع کافی است پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، سربرگ Recieve را انتخاب نموده و سپس از لیست ارزهای نمایش داده شده، ارز مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

فرض کنید می خواهیم برای ارز بیت کوین، یک کیف پول ایجاد نماییم. به این منظور روی ارز Bitcoin کلیک می کنیم. پس از چند ثانیه یک عبارت طولانی نمایش داده می شود. این عبارت آدرس کیف پول شماست و هر زمان که تمایل داشته باشید مقداری ارز بیت کوین را به حساب تان منتقل نمایید می بایست این آدرس را ارائه دهید.

طول آدرس کیف پول برای هر ارز متفاوت است. به عنوان مثال تعداد حروف برای آدرس کیف پول ارز بیت کوین 34 کاراکتر است. تعداد حروف برای آدرس کیف پول ارز اتریوم 42 کاراکتر است. تعداد حروف برای آدرس کیف پول مونرو 95 کاراکتر است و...همچنین در صورتی که کیف پول به درستی ایجاد و یا نمایش داده نشد و یا تمایل دارید یک کیف پول جدید ایجاد کنید، کافی است روی کلید Generate New کلیک نمایید. پس از چند ثانیه کیف پولی جدیدی ایجاد و نمایش داده می شود. موجودی شما در سایت فری والت برای یک ارز مانند بیت کوین، براساس مجموع ارزهای موجود در کیف پول ها محاسبه و نمایش داده می شود. با کلیک روی کلید Show all می توانید لیست تمامی کیف پول های ایجاد شده را مشاهده نمایید.


انتقال ارز به والت دیگر

برای انتقال به کیف پول مجموعه و یا هر وب سایت و یا شخص دیگر، کافی است پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، روی سربرگ Send کلیک نمایید. سپس از لیست ارزهای موجود در زیر عنوان From، ارزی را که تمایل به انتقال آن دارید انتخاب نمایید.

به عنوان مثال در این فرآیند، انتقال ارز دوج کوین انتخاب می شود. سپس در گزینه های موجود در زیر عنوان To گزینه User ID or email را انتخاب می کنیم.در صورتی که تمایل داشته باشید مقداری ارز به یک کیف پول مشخص ارسال نمایید می بایست گزینه دیگر یعنی Wallet address را انتخاب نمایید اما با توجه به اینکه در آموزش فعلی قرار است ارز به حساب مجموعه انتقال داده شود تا معادل تومانی آن به حساب کاربری شما در این مجموعه شارژ شود، گزینه User ID or email را انتخاب می کنیم تا نیازی به پرداخت کارمزد انتقال نباشد و فرآیند انتقال رایگان انجام شود.

پس از انتخاب گزینه User ID or email، روی کلید Continue کلیک کرده و در فرم بعدی، برای فیلد Enter user ID or email، آدرس ایمیل مربوط به کیف پول مجموعه را وارد کرده و سپس روی کلید Continue کلیک می کنیم. در وارد کردن آدرس ایمیل نهایت دقت را به عمل آورید، در صورت انتقال وجه به کیف پول اشتباه، امکان رهگیری و برگشت ارز منتقل شده میسر نخواهد بود.

حال در فرم بعدی، مقدار ارز مورد نظر برای انتقال را وارد کرده و سپس روی کلید Continue کلیک می کنیم. در نهایت مقدار ارز وارد شده، مجددا برای تایید نمایش داده می شود که با کلیک روی کلید withdraw انتقال با موفقیت انجام می شود. حال برای شارژ معادل تومانی مبلغ به حساب کاربری تان در مجموعه، وارد حساب کاربری تان شده و به بخش شارژ حساب از طریق ارزهای دیجیتال مراجعه می نمایید. در صفحه باز شده نوع ارز را انتخاب و مقدار ارز را وارد می کنیم. سپس در فیلد هش انتقال آدرس ایمیل تان در سایت فری والت را وارد نموده و روی کلید ثبت درخواست کلیک می کنیم. پس از انتقال موفق ارز و ثبت درخواست شارژ، حداکثر ظرف 24 ساعت درخواست بررسی شده و در صورت صحت انتقال، مبلغ نمایش داده شده در فرم ثبت درخواست، به حساب کاربری شما در مجموعه شارژ می شود.
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
خیلی ممنون از مطلب خوبتون
پاسخ به نظر
mohsen....
12:23 1400/01/14
5906
من به مشکل بر خوردم چون کیف پولی که شما گذاشتین برای انتقال رو فری والت قبول نمیکنه باید چی کار کنم
پاسخ به نظر
1aynaza...
18:10 1399/10/02
5729
با عرض سلام و خسته نباشید. من تا حالا 7 بار از این طریق حساب خودم رو شارژ کردم. برای انتقال ارز به صورت رایگان شما بایدآدرس ایمیل سایت میترا رنک رو در قست ایمیل وبسایت فری ولت وارد کنید بعد میزان ارز رو وارد کنید سپس بروی انتقال کلیک کنید. آنگاه سایت فری ولت یک ایمیل برای شما میفرستد و شما با تایید ان انتقال رو انجام میدین. تشکر از سایت میترا رنک
moosaha...
00:13 1399/10/18
5761
عالی بود سپاس گزارم
پاسخ به نظر
1aynaza...
20:23 1399/10/01
5728
واقعا خیلی خوب و مفید بود. ممنون !
پاسخ به نظر
Naserre...
23:30 1399/09/12
5702
به نظر من خوبه اگه از سواد کافی برخوردار باشی
پاسخ به نظر
ali_sep...
22:48 1399/09/03
5695
عاای بود ممنون
پاسخ به نظر
Persian...
23:27 1399/06/28
5599
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت