هزینه ثبت دامنه ir برای سال اول رایگان است و برای سال های بعد، توسط مشتری و از طریق سامانه nic.ir قابل تمدید خواهد بود. در صورت تمایل به داشتن دامنه بین المللی مانند com، info، org،... هزینه ثبت این نوع دامنه ها متناسب با شرایط و قیمت ارز، متغیر بوده و پیش از ثبت نهایی، از طریق بخش پشتیبانی به اطلاع شما می رسد تا در صورت تایید هزینه، نسبت به ثبت آن اقدام شود.
برای ثبت دامنه ir نیاز است که در سایت www.nic.ir یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. سپس هندل ( نام کاربری ) حساب کاربری تان در سایت www.nic.ir را در بخش "توضیح بیشتر" قید کنید. طبق قوانین کشور، برای ثبت دامنه ir ذکر هندل الزامی است. برای پسوندهای بین المللی، نیازی به این فرآیند نیست. اگر با روند استفاده از سایت nic.ir آشنا نیستید، لطفا به راهنمای این بخش مراجعه نمایید.
در صورتی که دامنه انتخابی تان را پیش از این ثبت کرده اید و تمایل دارید از سرویس میزبانی ( هاست ) میترا رنک استفاده نمایید، لطفا DNS های دامنه را به موارد ns1.mitrahost.ir و ns2.mitrahost.ir تغییر دهید.
هزینه هاست یک ساله محاسبه می شود. تمامی سرویس های میزبانی ( هاست ) روی سرورهای ایرانی میزبانی شده و سرعت بارگذاری بالایی دارند. در تمامی سرویس های میزبانی ( هاست )، ترافیک ماهیانه معادل 10 برابر حجم تعیین شده است. به عنوان مثال ترافیک ماهیانه هاست 300 مگابایت، ماهیانه 3000 مگابایت ( معادل 3 گیگابایت ) است. تمامی سرویس ها توسط سامانه Direct Admin قابل مدیریت بوده و امکانات عمومی آنها نامحدود است.
در صورتی که سرویس میزبانی را پیش از این تهیه کرده اید، لطفا اطلاعات سرویس میزبانی را در بخش "توضیح بیشتر" قید نموده و یا از طریق فیلد "فایل پیوست"، به سفارش تان پیوست کنید.
به صورت پیش فرض، در انتهای صفحه در تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط گروه میترا رنک ( به اصطلاح فوتر سایت footer )، نام میترا رنک به عنوان طراح وب سایت، قرار داده می شود. در صورتی که تمایل ندارید این لینک در ذیل وب سایت شما نمایش داده شود، می توانید گزینه "کپی رایت در زیر سایت قرار نگیرد" را انتخاب نمایید در صورت انتخاب این گزینه، مبلغ 49,000 تومان به مجموع هزینه پیاده سازی وب سایت شما، اضافه می شود.
اگر نکته و یا نظری درباره سفارش تان دارید، لطفا در این فیلد مطرح نمایید. همچنین در صورتی که پیش از این سرویس میزبانی ( هاست ) تهیه کرده اید، اطلاعات مربوط به آن را در این فیلد وارد نموده و یا از طریق گزینه "فایل پیوست" به سفارش پیوست نمایید.
اگر نیاز می بینید فایل خاصی را همراه با سفارش ارسال کنید، لطفا از این فیلد استفاده نمایید. همچنین در صورت نیاز به ارسال چندین فایل، لطفا آنها در قالب یک فایل زیپ ZIP پیوست نمایید.
این عدد هزینه نهایی سفارش است

خرید وب سایت آماده

برای داشتن یک وب سایت و بروز رسانی محتوای آن، همیشه دو راه در پیش دارید : برنامه نویسی یاد بگیرید ! و یا وب سایتی تهیه کنید که به یک سیستم مدیریت محتوا متصل باشد. تمامی وب سایت های عرضه شده در میترارنک توسط سیستم مدیریت محتوای جامع و آسان، پیاده سازی و تحویل داده می شوند. غالب سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و... به دلیل اصرار تیم طراحی آن بر اضافه کردن هر گونه امکان قابل پیاده سازی ( که غالبا برای مدیران کاربردی ندارد )، بسیار پیچیده هستند و در صورتی که مالک سایت تخصص کافی نداشته باشد نمی تواند براحتی از آنها استفاده کند اما سیستم مدیریت محتوا میترا رنک، یک سامانه جامع است که کاملا براساس نیاز های مدیران و کاربران ایرانی طراحی و بهینه سازی شده است.

وب سایت آماده 43871هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 47937هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 51004هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 51961هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 49058هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 49003هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 48667هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان

وب سایت آماده 51195هزینه پیاده سازی : 249,000 تومان