رپرتاژ آگهی

در صورت ثبت سفارش در این بخش، رپرتاژ شما در قالب یک پست مهمان همراه با لینک مستقیم، عنوان، متنو تصویر دلخواه، در وب سایت های همکار و به هزاران کاربر نمایش داده می شود. امکان تعیین محدودیت برای سطح اعتبار سایت های نمایش دهنده ( domain authority ) برای هر سفارش میسر خواهد بود تا رپرتاژ شما تنها در سایت هایی که مورد تاییدتان هست نمایش داده شود. نمایش رپرتاژ ها تا زمان اتمام بودجه خریداری شده برای سفارش، ادامه خواهد داشت.مطالعه ادامه راهنما
اطلاعات سفارش
تیتری برای معرفی سفارش وارد نمایید
توضیحی برای معرفی کوتاه سفارش وارد نمایید
توضیحی کامل را در این فیلد وارد نمایید
آدرس سایت را همراه با http یا https وارد نمایید
لطفا یک تصویر با اندازه تقریبی 300 در 300 پیکسل انتخاب نمایید
تنظیمات مالی
از طریق فیلدهای زیر، می توانید بودجه نمایش رپرتاژ، حداقل و حداکثر اعتبار سایت های نمایش دهنده را تعیین نمایید... ادامه متن
ارزش هر بار نمایش رپرتاژ آگهی شما در وب سای های همکار، براساس ضرب سطح اعتبار سایت نمایش دهنده در عدد 200 محاسبه می شود. به عنوان مثال اگر اعتبار یک سایت 30 باشد، ارزش هر بار نمایش رپرتاژ آگهی شما به یک کاربر غیرتکراری و ایرانی در این سایت، برابر 600 تومان خواهد بود. اعتبار سایت های نمایش دهنده، براساس مقادیری مانند رتبه الکسا، اعتبار دامنه ( domain authority )، ضریب فرار ( bounce rate ) و... توسط تیم پشتیبانی مجموعه تعیین می شود.
لطفا توجه داشته باشید رپرتاژ آگهی شما به صورت دائمی در وب سایت های همکار نمایش داده می شود تا زمانی که بودجه تعیین شده برای سفارش به اتمام برسد، اما روند مصرف بودجه سفارش براساس نمایش رپرتاژ به کاربران غیرتکراری محاسبه می شود.
از طریق فیلدهای حداقل و حداکثر اعتبار، می توانید تعیین نمایید که رپرتاژ آگهی شما در چه رده ای از سایت ها نمایش داده شود. مسلما هر چقدر اعتبار بالاتری را انتخاب نمایید، رپرتاژ شما در سایت های پربازدیدتری نمایش داده شده و متعاقبا بودجه تعیین شده برای سفارش با سرعت بیشتری مصرف می شود.