تبلیغات تعاملی و مستقیمسفارش وظیفه های کوچک

سفارش هاسفارش جدیدراهنما
اطلاعات سفارش
تیتری برای معرفی وظیفه وارد نمایید
آدرس سایت را همراه با http یا https وارد نمایید
دسته بندی سفارش ها، سبب دسترسی سریعتر و آسان تر به آنها می شود.
کاربر می بایست چه فرآیندی را انجام داده و چه اطلاعاتی را به عنوان نتیجه انجام وظیفه، به شما گزارش دهد
پر کردن این فیلد اجباری نیست، در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با وظیفه به کاربران ارائه دهید، لطفا از این فیلد استفاده نمایید
تنظیمات مالی
چند کاربر نسبت به انجام وظیفه اقدام نمایند
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
ارزش هر بار انجام وظیفه چقدر است
این عدد هزینه نهایی سفارش است
به کمک این بخش می توانید وظیفه های کوچکی مانند ثبت نام در یک سایت، بازدید از یک صفحه خاص، انجام یک نظر سنجی و... بر عهده کاربران قرار دهید تا طبق روالی که تعیین می کنید، آن را انجام داده و نتیجه انجام آن را به شما گزارش دهند. با توجه به گستردگی خدمات در این روش، لطفا هر چند روز یک بار، به حساب کاربری تان وارد شده و گزارش های ثبت شده توسط کاربران را بررسی و در صورت صحت، تایید نمایید. در صورت عدم تایید یک گزارش پس از یک هفته، سایت به صورت خودکار انجام وظیفه را تایید نموده و عایدی آن را به حساب کاربر شارژ می کند.
لیست وظیفه های ثبت شده در سایت به ترتیب ارزش انجام ( از بالاترین به پایین ترین ) به کاربران نمایش داده می شود. کاربران در انجام و یا رد یک سفارش مختار هستند. سرعت انجام یک سفارش، بستگی به ارزش تعیین شده و سختی انجام کار برای کاربران دارد. با توجه به اینکه کاربران تنها یک بار امکان انجام یک وظیفه را دارند معمولا به صورت هفتگی یا ماهانه به این بخش سر می زنند به همین دلیل پس از ثبت سفارش، لطفا صبور باشید تا سفارش به مرور انجام شود.
روش های موثر در افزایش اعتبار پیج اینستاگرامروش های موثر در افزایش اعتبار پیج اینستاگرام
افزایش فروش و مخاطب در سایت های ایرانیافزایش فروش و مخاطب در سایت های ایرانی